kratek44

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kratek44

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zrobiłem aktualizację. Jest wszystko tak jak przed nią, także można spokojnie aktualizować.
 2. Oby nie było tak, że po tej aktualizacji znowu będzie spadek baterii czy inne problemy. Bo pewnie to już ostatnia aktualizacja dla tego modelu. Dajcie znać jak ktoś zrobi aktualizację.
 3. i tylko poprawka dotyczy tych kontaktów z SIM? Nic nie dodali i nie zepsuli?
 4. Czy w Redmi 4A jest Screen Mirror? Jeśli tak to gdzie go włączyć? Nie mogę tego znaleźć i aż dziwne jakby ten telefon tego nie posiadał.
 5. Od jakiegoś czasu zaczęło mi wyskakiwać okienko z pytaniem czy chce włączyć lokalizację w aplikacjach Google. Mam tam ustawione wyłączenie, a raz czy dwa razy dziennie pojawia się ten komunikat z pytaniem. Bardzo to uciążliwe. Nie było tego nigdy wcześniej. Ktoś wie dlaczego i jak trwale wyłączyć ten komunikat?
 6. Witam, co trzeba zrobić, aby działał internet za granicą? Mam pakiet internetu, pokazuje się na Pulpicie ikona R czyli Roaming włączony, a internet nie działa. Dlaczego? Sytuacja ma miejsce w Czechach jeśli to ma jakieś znaczenie. Trzeba coś włączyć w ustawieniach czy o co chodzi?
 7. Dacie screena, aby zobaczyć to jak wygląda z tymi procentami?
 8. Aktualizowaliście już tę nową wersję MIUI 10? Jakie zastrzeżenia, poprawki na plus? Z góry dzięki za opinię.
 9. Nie ma co pokazywać tych SS z dniami na jednym ładowaniu, ponieważ działa to na zasadzie około 5h na włączonym ekranie i bez sensu jest pokazywanie, że mi trzyma 3 dni, a drugiemu 1 dzień. Tu liczy się praca na włączonym ekranie, a nie na uśpionym telefonie :p
 10. To jest bardzo dziwne i chyba nie zależy od aktualizacji. Ja tego nie mam. To pewnie jakieś błędy po aplikacjach czy coś. Tak bym obstawiał. Robiłeś ustawienia fabryczne i to było nadal?
 11. Faktycznie środkowy odpowiada za dźwięki. Teraz pytanie jak tą środkową kolumnę dać jako pierwszą do wyboru bez wchodzenia w te trzy kropki tylko zamiast multimediów była ta z dźwiękami jako pierwszy wybór?
 12. Ale nie ma tam kolumny odpowiedzialnej za głośność dzwonka i to jest żenujące. Po co mi ustawienia multimediów na pulpicie? Przecież je sobie dopasuje włączając muzykę czy film, a sterowanie główne powinno być dla dźwięków urządzenia, a nie filmów. Coś chyba im się pomyliło, ale już nawet nie ma się co dziwić, bo to norma.
 13. Chodzi mi o dźwięki dzwonka jak ktoś dzwoni czy dźwięk blokady ekranu. Daj z Pulpitu VOL - prawie do końca i niech ktoś zadzwoni do Cb i słychać cicho? Albo daj na full i niech zadzwoni i słychać na maks? Tylko z pulpitu klawiszami zmień, a nie w Ustawieniach. U mnie to nie zmienia dźwięku połączeń...
 14. Więc u mnie ewidentnie jest błąd. Jak to naprawić? Każdy ma inne błędy po aktualizacji i weź tu być mądry. U mnie np. system android zabiera po 17 do 24 procent, a inni mają z tym problem...
 15. Już wiem dlaczego telefon ma takie ciche dźwięki... problem w tym, iż klawisz VOL + i - pokazuje na Pulpicie grafikę, że dodaje głośność dźwięku, ale co z tego jak tak naprawdę to nie zmienia poziomu dźwięku wcale. Zmienia się głośność tylko w Ustawienia - Dźwięki po tym faktycznie działa głośno. Zmienili grafikę, ale kurde co z tego jak nie zmienia to głośności tylko trzeba wchodzić w ustawienia i je zmieniać tylko tam. ŻENADA!