Jump to content

Vasqeez

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Vasqeez

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No w końcu udało mi się go spolszczyć, trochę się namęczyłem ale ta satysfakcja jak już się udało nie do opisania ;D
 2. Dziękuję Ci ślicznie, wszystko działa bez zarzutu
 3. Również zakupiłem ten odkurzacz, dzisiaj przyszedł. Niestety instrukcja jest tylko w języku chińskim. Napisałem z prośbą do użytkownika Rezmus aby uzyskać informację, jak zmienić na język angielski. Jak będę wiedział coś więcej zaktualizuję post.
 4. Vasqeez

  Android Oreo

  Wgrałem również betę 2179. WiFi działa faktycznie stabilniej (ale nie idealnie). Natomiast pojawił mi się szum (White Noise) i lata mi losowo po całym ekranie telewizora. Skrzynkę mam podpiętą bezpośrednio do amplitunera ONKYO. Ktoś wie jak to naprawić?
 5. Vasqeez

  Android Oreo

  Navroad (Jamicon) w Katowicach
 6. Vasqeez

  Android Oreo

  Jak dobrze zrozumiałem to również masz szumy i zrywający/wieszający się obraz? Jak to jest jeśli chodzi o gwarancję - jeśli coś tak spieprzyli, a ja nie mam ochoty się bawić w jakieś resety (produkt teraz nie działa zgodnie z opisem) - mam prawo im go odesłać? Mi Boxza kupiłem od oficjalnego dystrybutora w PL.
 7. Vasqeez

  Android Oreo

  Ja po aktualizacji mam całkowicie inny problem. Tak jak obraz zawsze był czysty, to teraz po ekranie latają szumy w postaci białych kropek. Dodatkowo podczas odtwarzania czegokolwiek Mi Box zawiesza się, ekran robi się czarny na 2s, po czym znów działa... Na Andku 6 wszystko ładnie śmigało, a tu na nowszej wersji po prostu nie da się z niego korzystać... Miał ktoś podobny problem z szumami?
×
×
 • Create New...