Jump to content

pkawnik

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pkawnik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Od aktualizacji do Miui 11 mam to samo. Czytałem gdzieś, że to wina nowej aktualizacji do andka 10. Może nową aktualizacją to naprawią. Gdyby ktoś miał solucję na naprawę tego błędu, to poproszę o podzielenie się.
 2. Witam. Znalazłem rozwiązanie niedziałających widgetów pod Nova Launcher. Trzeba wejść we właściwości danej aplikacji od danego widgetu, można to zrobić przez przytrzymanie palca na danym widgecie w celu wyświetlenia się opcji takich jak zmiana rozmiaru czy usunięcie, w naszym wypadku wybieramy opcję: informacje o.... Następnie wybieramy: "inne uprawnienia" i zaznaczamy opcję "wyświetl wyskakujące okna podczas pracy w tle". Gotowe, teraz niedziałające widgety reagują nam na dotyk.
 3. Witam Zauważyłem, że od jakiegoś czasu nie reagują na dotyk niektóre widgety. Usunięcie ich i ponowne umieszczenie nie pomaga. Nie reagują AguaMail, widget pogodowy z apki Weather and Clock Widget. Google keep działa poprawnie. Dodam że korzystam z launchera Nova,nie był aktualizowany, w międzyczasie, więc to raczej problem miui 11 i jakiejś aktualizacji systemowej. Ktoś pomoże co zrobić by były na nowo aktywne i reagowały na dotyk?
 4. Tak, ale wtedy nie będą w ogóle przychodziły powiadomienia od danego kontaktu. A mnie zależy na powiadomieniach w formie ikony, wibracji czy dźwięku, ale bez pokazywania ich treści.
 5. Witam. Jak w temacie. Jak wyłączyć wyświetlanie treści wiadomości z aplikacji WhatsApp, na belce powiadomień? Zależy mi jedynie na wyświetleniu ikony na pasku systemowym. Po rozwinięciu górnej belki zawsze wyświetlana jest treść wiadomości i to podwójnie. (patrz obrazek) Próbowałem już wszelkich kombinacji ustawień powiadomień w samej aplikacji, w ustawieniach systemowych. Dodam że WhatsApp jest dodany do aplikacji blokowanych, mimo to treści wiadomości wciąż są wyświetlane. Jak ktoś wie gdzie to wyłączyć poproszę o wskazówki. Telefon to: Mi 9T, Miui Global 11.0.1 Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 6. Aplikacje to min. MiFit oraz apka pogodowa Weather & Clock Widget. Pewności nie mam czy są definitywnie ubijane przez system, natomiast nie ma ich w podglądzie uruchomionych aplikacji po naciśnięciu lewego przycisku. Dodam, że na moim poprzednim telefonie Redmi 3S, po zaznaczeniu apki kłódką nigdy z tego podglądu nie były usuwane.
 7. Jako, że to mój pierwszy post to Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Przechodzę odrazu do problemu. Zauważyłem, że system zamyka mi aplikacje, które oznaczam kłódką, dodatkowo te aplikacje mają w oszczędzaniu energii wybraną opcję bez ograniczeń. Czy trzeba jeszcze gdzieś coś odznaczyć lub zaznaczyć by system ich nie zamykał ? Wersja MIUI Global 10.3.11
×
×
 • Create New...