Jump to content

leszekgd

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

leszekgd's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jeśli Mi 9 ma Widevine l1, snapa 855 i wyświetlacz 600 nitów, to teoretycznie powinien obsługiwać Netflixa w HDR (od razu zaznaczam: tak, będę na nim oglądał filmy). Wiecie coś na ten temat?
 2. U mnie Google Home działa jedynie na Singapurze, ale znika opcja sprzątania strefowego. Często asystent mówi, że nie może się połączyć z Mi Home ale odkurzacz wykonuje polecenia. Na Europie i Chinach nie ma do wyboru wersji pierwszej robocika. Edit: ponownie działa prawidłowo ustawiony na Chiny....
 3. @Yeazz weź sprawdź na Mainland China, jeśli nie będzie działało to po ponownym zalogowaniu przywróci Ci ustawienia (ja nie sprawdzę bo wracam do domu dopiero w poniedziałek). Nie chce mi się wierzyć, że działa tylko na "jedynce".
 4. Dodałem Mi Home do Google Home. Zalogowałem się do konta i od razu pokazało mi odkurzacz. Trzeba było jeszcze dodać go do jakiegoś pomieszczenia.
 5. Nie mam innych inteligentnych urządzeń od Xiaomi. Jestem na etapie kupna włączników (dopiero w poniedziałek wracam z delegacji). Niestety nie będzie to nic od Xiaomi, ponieważ potrzebuję podwójnego włącznika światła koloru czarnego. Narazie nie znalazłem nic. Jedynie co mi przychodzi do głowy to standardowy włącznik dzwonkowy i ustrojstwo typu Sonoff Basic. Wiem, że to offtop ale może macie jakieś pomysły na mój problem?
 6. Witam Wczoraj kupiłem Google Home Mini. Wcześniej czytałem o integracji naszego robocika z asystentem Google'a. Dużo trzeba by było "mieszać" aby to zadziałało. Dziś chciałem zacząć z tym "walczyć" i niechcący natknąłem się na news, że urządzenia Mi Home są od ok. tygodnia wspierane przez Google Home . "Ok Google, start the Mi Robot" działa!!!
×
×
 • Create New...