Jump to content

stforek

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

stforek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki, szkoda że nakładka tego nie wspiera. Polecasz coś godnego zaufania czy brać cokolwiek ze sklepu Play co ma dobre opinie ?
 2. Witam, Mam od niedawna telefon Xiaomi Redmi Note 9 PRO. Nie mogę znaleźć sposobu na szyfrowanie karty SD (chodzi mi o to aby po wyjęciu karty i włożeniu np. do czytnika nie dało się odczytać plików). Miałem tak zaszyfrowaną kartę w Huaweii (po przełożeniu pliki były widoczne ale nie dało się ich odczytać prawidłowo - dopiero odszyfrowanie umożliwiło to). Kartę mam czystą, sformatowałem ją w Xiaomi ale nie mogę zaszyfrować. Telefon jest szyfrowany domyślnie (nie mogę nawet zmienić tej opcji) ale jak zrobię zdjęcie i zapisze się na SD to spokojnie odczytuję je w komputerze po wyjęciu karty (czyli karta nie szyfruje się razem z telefonem). Jak włączyć tą opcję ?
 3. poprawiłem, dzięki Próbowałem w różnych sytuacjach (również na otwartej przestrzeni oczywiście). Wydaje się to jakąś niedoróbką softu albo faktycznie brakiem jakiegoś czujnika. W starym BIP przy opcjach GPS oprócz pozycji podawał również wysokość, w BIP S nie ma w ogóle takiej pozycji.
 4. Podbijam pytanie. Czy komuś udało się poradzić z problemem ? Ewentualnie może macie poprawne pomiary wysokości - jeśli tak dajcie znać. Pozdrawiam
 5. Witam, od niedawna posiadam amazfit bip s (wcześniej miałem zwyklego Bipa). Podczas treningów nie zapisuje danych o wysokości. Również pozycja GPS pod kompasem nie ma rakiej informacji (poprzedni bip sobie z tym radził). Czy to mozliwe ze wersja S nie określa wysokosci czy to raczej jakis błąd?
 6. Witam, Długo szukałem odpowiedniej tarczy i w każdej coś mi przeszkadzało. Szukałem tarczy minimalistycznej (nie lubię tych które świecą po oczach ilością informacji). Wg. mnie wielu informacji nie ma sensu umieszczać na tarczy (są dostępne w statusie itp.). Ponieważ nie mogłem nic znaleźć stwierdziłem że muszę to rozgryźć i poniżej zamieszczam efekt kilku godzin spędzonych nad pliczkami i kodami. Oczywiście czerpałem inspiracje z innych tarcz ale ustawiałem po swojemu. Zamieszczam może komuś jeszcze się przyda bo powiem szczerze że jak na początki to jestem mega zadowolony z efektu PS. Planuję jeszcze popracować nad modyfikacjami tej tarczy (chcę wykorzystać miejsce po lewej na progres kroków) basic_pl_5_by_stforek.bin
×
×
 • Create New...