MarcoPolo

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MarcoPolo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Po ostatnim upadku w mojej mi9 umarł wyświetlacz. Jest czarny, nie reaguje na dotyk. Z tego co wiem, jest to dość typowe dla amoled'ów. Telefon jest ok, wibruje, budzik dzwoni co rano itp. Czy jest jakiś sposób na zgranie danych? Po podłączeniu do PC wykrywa telefon i ładuje ale dane nie są dostępne. Macie jakieś pomysły? Z tego co znalazłem to tylko serwis i wymiana wyświetlacza. Może jakiś soft od odzyskiwania danych z android? Z góry dzięki za pomoc.
 2. Sprzedawca proponuje 100 zł rabatu lub wymianę na nową. Wybieram opcję 2 Raz jeszcze dzięki za pomoc!
 3. @pixelq dzięki za szybką odpowiedź. 60 KM nie martwi mnie tak bardzo, jedyne czego się boję, to że mogła być mocno kręcona.
 4. Właśnie wypakowałem swoją nową mijia m365. Uwagę przykuł woreczek ze śrubkami i imbusem, był rozerwany i sklejony taśmą. Zacząłem przyglądać się hulajnodze i zauważyłem delikatne otarcia i ślady błota. Była całkiem nieźle umyta ale nadal drobne ślady pozostały. Po podpięciu do Xiaomi Home zobaczyłem, że Total Mileage to 60 km. Czy ktoś na nowej hulajnodze miał Total Mileage większy od zera?
 5. Witam, Czy jest opcja by MiJia 360° Home Security działała tylko w sieci LAN, to znaczy, gdy router nie ma dostęu do Internetu. Widzę, że w trakcie komunikacji jak odcinam dostęp do Internetu komunikacja po LAN nadal się odbywa. Nie jestem jednak w stanie jej zainicjować gdy włączam kamerę. Czy można to obejść?