Jump to content

lordzyta

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About lordzyta

 • Rank
  Nowy
 1. Serdecznie Ci dziękuję za pomoc. Dokładnie o to mi chodziło. Pozdrawiam.
 2. Jest jakiś prostszy sposób żeby wgrać jakąkolwiek podaną tu tarczę w formacie .bin? Zupełnie nie rozumiem tych instrukcji. Mam to telefonem wszystko pobierać (tarcze i ten program do tarcz) czy jak? Edit: Pomijam już fakt, że Gadget Bridge nie chcę się sparować z zegarkiem, wyszukuję ale parowanie trwa bez końca.
 3. Ktokolwiek ma jakiś pomysł? Bardzo mi zależy żeby na laptopie odczytywać wyniki z MiFit ponieważ nie mam ciągłego dostępu do telefonu. Może w laptopie coś się przestawia z bluetooth żeby MiFit mógł go włączyć? Próbowałem uruchomić jako administrator ale nic z tego. Antywirus też wyłączałem. Czy można gdzieś wpisać port bluetooth z jakim ma się łączyć?
 4. Witam. Mój problem jest taki: Chcę połączyć zegarek z laptopem. Dokładnie to apkę MiFit. Pobrałem ją przez program taki jak Nox lub BlueStacks (emulatory androida), zainstalowałem po czym przy próbie włączenia program prosi o zgodę na włączenie bluetooth. Po kliknięciu zgody cały czas program próbuję włączyć bluetooth ale nic się nie dzieje i zegarek nie zostaję sparowany. Co zrobić? Bluetooth w laptopie mam, próbowałem sam go włączyć przed uruchomieniem emulatora ale nic to nie daje. Laptop widzi zegarek i zostają sparowane ale emulatory nadal proszą o zgodę na włączenie bluetooth. Zegarek to
×
×
 • Create New...