misiuzeb

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About misiuzeb

 • Rank
  Nowy
 1. Ktoś ma problemy z aktualizacją ? U mnie przy 50% firmware rozbija połączenie i zaczynam od nowa, na razie 5 prób. Po 20 minutach update się udał. Ciekawe z mb3 nigdy nie miałem problemów z aktualizacjami.
 2. Zenderable masz rację też mam wrażenie, że wibracja jest słabsza. MB3 jak mnie budził to nie raz miałem wrażenie że wyrywa mnie z butami z łóżka, w MB4 jakoś jest to mocno stonowane albo silniczek jest w innym miejscu i odczucia są słabsze.
 3. Każdy update jest na 2x bo najpierw są zasoby a potem firmware, czasem może być jeszcze trzeci z czcionkami.
 4. zamawiałem 15.06 po południu, pierwszy status był 17.06 ,20.06 odebrał przewoźnik, 22.06 wysłany i pojawił się tracking na stronie PP, 25.06 wieczorem wylądowało w kraju, dziś o 10:00 dostarczono jeżeli masz status że linia lotnicza przyjęła to kwestia kiedy będzie miejsce w samolocie a potem to raz dwa i będzie na miejscu o ile nie zaginie gdzieś na sortowni prawie 50zł dać za opaskę, która kosztuje dolara ?
 5. Polecam Mi Global Store na Ali , zakup 17.06 dziś dostarczono (wysyłają obecnie najszybszą pocztą singapurską). Ogólnie widać, że ceny ciut podskoczyły ja za 28$ kupiłem wersję global, obecnie w tej cenie tylko CN.
 6. misiuzeb

  MIUI 8.3.22

  Na tym romie często w przeglądarce " kurza twarz". Przy zmianie orientacji ekranu za każdym razem. RN4x.