Jump to content

migacz-x

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by migacz-x

 1. Poszło. Usilnie wpisywałem numer konta a trzeba było podać hasło. Urządzenie na nowym sofcie po podłączeniu wifi było w jakiś sposób połączone z kontem .
 2. Na chińską wersję nie da rady telefon wpada do recovery mode. Temat do zamknięcia
 3. Witam. Miałem fakowy Global Rom 9.2.0.2 na chińskiej wersji urządzenia Wgrałem chiński dev http://bigota.d.miui.com/8.3.22/vince_images_8.3.22_20180322.0000.00_7.1_cn_ce6dc71eda.tgz metoda test point ale za ciula nie mogę zmienić języka. Połączyłem z WIFI. Ustawienia języka w tym angielski mam jakby w cieniu. Na "wierzchu" blokada i do wyboru ustawienia wifi i chyba zalogowanie. Tylko że gdy wpisuję numer konta xiaomi to non stopa muszę wpisywać kod capcha i tak w kółko Macieja.... nie można przejść dalej Jakieś pomysły co dalej ?
 4. Mam chińską wersję telefonu z fake Global Rom 9.2.0.2 czy teraz mogę wgrać ten Global dev normalnie bez test point ? Czy muszę to zrobić właśnie za pomocą metody test point... A może aby odblokować bootloader pozostaje mi wygranie przez test point china dev ?
 5. Witam. Niedawno pojawił się Rom w wersji Global dev http://bigota.d.miui.com/8.3.22/vince_global_images_8.3.22_20180322.0000.00_7.1_global_1b4c1ea67f.tgz Stąd pytanie jak w temacie. Czy można go wgrać metodą test point na chińską wersję urządzenia? Posiadam fake Global Rom ver 9.2.0.2 Chcę odblokować bootloader i docelowo wgrać xiaomi.eu ale dobrze by było przez okres oczekiwania na odblokowanie mieć język polski... Próbował już ktoś ?
 6. Witam ,mam chińską wersję z Global Miui 9.2.0.2 .Telefon nie aktualizuje się . Docelowo chcę wgrać Xiaomi.eu Otrzymałem już zgodę o Xiaomi na odblokowanie bootladera. Przy próbie dodania urządzenia do konta wywala mi błąd 86006 i krzaczki przy używaniu wspomnianych wyżej aplikacji do VPN. Bez VPN komunikat : połącz z siecią i spróbuj ponownie. O ile dobrze zrozumiałem to najpierw muszę wgrać chiński rom ,potem próbować dodać urządzenie do konta i dopiero wtedy powinno udać się z odblokowaniem bootloadera. Czy żeby go wgrać i żeby wszystko zadziałało ,to musi się to odbyć za pomocą test pointa ?? (nie chcę rozbierać telefonu- z moimi zdolnościami coś przegnę albo uszkodzę)
 7. Zgoda od Xiaomi przyznana . Wieczorem będę odblokowywał bootloader. Powiedzcie proszę czy jeśli z sukcesem go odblokuję to czy od razu mogę wgrywać TWRP i xiaomi.eu jak sugeruje dzidexx ? Czy muszę wgrywać najpierw chiński rom narzędziami od Xiaomi ?
 8. Po podłączeniu fastbootem pokazało że bootloader jest false czyli jest zablokowany. Może faktycznie zgłoszę prośbę o odblokowanie i spróbuje temat załatwić samemu. Ale mam pewną wątpliwość czy po otrzymaniu "zgody" na odblokowanie jeśli coś pójdzie nie tak, ( mam na myśli sam proces odblokowania -bo nie wiem czy skośni jakoś inaczej nie majstrowali skoro update u mnie nie działa) czy nie uniemożliwię tym samym możliwości naprawy w serwisie ?
 9. Witam. Jestem posiadaczem tytułowego telefonu ( MIUI Global 9.2.0.2 NEGMIEI ) Kupiłem go na Aliexpress jako z telefon z Oficial Global Rom po droższej cenie aniżeli z Chińskim romem - nie jestem biegły w te klocki i chciałem mieć od razu właściwy Rom. Nie wiedziałem jeszcze wtedy o cyrkach z fałszywym oprogramowaniem o możliwościach uceglenia itp. Telefon chcę wysłać do Mi center aby tam po swojemu go zrobili. Mój problem polega na tym że mój egzemplarz nie widzi i nie pobiera żadnej aktualizacji przez OTA. Chciałem aby podczas aktualizacji się uceglił / wpadł w recovery loop czy jakoś tak aby mieć dowód w sporze na Aliexpress . Chciałbym odzyskać trochę przepłaconej kasy i na "naprawę "do Mi center. Jakieś sugestie jak go celowo uceglić ale tak aby Mi center mogło go potem odratować ?
×
×
 • Create New...