Jump to content

przemek86sam

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by przemek86sam

 1. AWitam! Mam problem z moim Pacem. Z dnia na dzień po prostu przestał się ładować. Kiedy podłączam go pod laptopa nie wykrywa mi urządzenia. Ładowałem nie raz podłączając pod tv ale tym razem nawet to nie działa. Nie wiem co się dzieje. Czy to ładowarka czy jakieś ustawienia ? Kiedy podłączam pod laptopa mam komunikat " nie rozpoznano urządzenia USB. Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarie ale system nie może go rozpoznać. Pomóżcie !!
 2. Dzięki. Pomogło z ustawieniami. Przełączenie na na HDMI CEC odmieniło wszystko. Box się w końcu nie zacina. A czy ktoś mi jeszcze podpowie za pomocą jakiej apki prześlę obraz z komórki ( xiaomi redmi 5A ) na mi boxa s ???
 3. YT zacina się kiedy wyłącza boxa z pilota i włącze go ponownie. Wtedy muszę odłączyć kabel zasilający i to pomaga. Co rozumiesz przez przeinstalowanie ? jeszcze raz instalacja ? co to da ? Instalowałem za pomocą jakiegoś filmiku z YT jako początkujący, być może coś źle zrobiłem.
 4. No i niestety wypróbowałem wszelkie aplikacje blokujące pod androida i w raz wchodząc przez przeglądarkę firefox na strony typu ekino.tv i włączając jaki kolwiek film wyskakują dodatkowe okienka z reklamami które nijak nie można zamknąć. Tak jakby w rogu nie było " X " do zamknięcia, a żadna z zainstalowanych apek nie blokuje wyskakujących okienek w tym firefox-ie. Co prawda przeglądać internet się już da, czytanie wiadomości etc. Ale strony gdzie wyskakują dodatkowe reklamy sprawiają problem. Będę musiał chyba zaopatrzyć się w klawiaturę z touchpadem i próbować normalnego firefoxa bądź chrome. Pozdrawiam
 5. Faktycznie ta aplikacja jest dobra. Nie wiem tylko jednego. Jeżeli ktoś zna stronę ekino.tv to wie że przy włączaniu filmów najwpierw uruchamia się z dziesięć innych stron z reklamami. O ile w komputerze to nie sprawia problemu bo sobie naturalnie te strony wyłączasz to na tej przeglądarce pod androida niestety nie idzie pilotem wyłączyć tych niechcianych stron. Czy jest możliwość zainstalowania jakiegoś blockera niechcianych stron, wyskakujących okienek ?
 6. Temat odgrzewany wielokrotnie. Chodzi o przeglądarkę, jestem nowy jeśli chodzi o użytkowanie mi boxa ale już sporo poczytałem. Zainstalowałem ręcznie google chrome i jeszcze ze dwie przeglądarki w tym puffin tv która działa pod pilota jako jedyna... niestety żeby nie było tak fajnie to na przykład na stronie ekino.tv filmy już się nie odtwarzają. I tu moje pytanie, czy ktoś ma jakieś pomysły ? Ustawienia Puffina ? jakiś flash player ? co kolwiek ? Czy ewentualnie jeszcze jakaś inna przeglądarka tak aby odtwarzała wszystko. Dodatkowe pytanie dotyczy przeglądarki Chrome. Otóż z tego co widzę po instalacji ręcznej mam jedynie wyszukiwanie głosowe, czy po zakupie klawiatury z touchpadem i podłączeniu jej do miboxa będę mógł normalnie wpisywać hasła w wyszukiwarce chrome zainstalowanej na boxie ? Czy to raczej nic nie da ? No i oczywiście jestem kolejnym posiadaczem boxa który niestety zacina się za każdym razem kiedy go wyłączne z pilota. Po włączeniu natychmiast jest reset z wyłączeniem zasilania. Mam zamiar dokupić przejściówkę LAN pod usb, zobaczymy czy pomoże.
 7. Witam! Problem jak w temacie. Tylko dziwi mnie fakt że do tej pory wszystko działało w porządku. Dziś po zrobieniu treningu biegowego zauważyłem że zegarek tak jakby nie był połączony z aplikacją amazfit watch więc próbując kilkukrotnie i nie wiedząc co dalej zrestartowałem zegarek. Po restarcie wyskakuje KOD QR którego o dziwo nie mogę połączyć ponownie z aplikacją, pojawia się ciągle komunikat " cannot connect to the watch, please keep the watch near the phone ". Co mogło stać się zegarkowi skoro wcześniej działało wszystko jak trzeba ? Dodam że bluetooth w komórce wyszukuje zegarek, próbuję go ręcznie sparować za pomocą komórki, wyskakuje kod który po zatwierdzeniu na zegarku przez chwilę tak jak by się łączył a później znów wyskakuje KOD QR i nic się nie dzieje....już nie mam pomysłu co z nim zrobić
 8. Witam! Od początku użytkowania mojego zegarka mam go sparowanego z apką amazfit watch. Niestety ostatnio wlazło mi coś do telefonu i musiałem wrócić ustawienia fabryczne. Po ponownej inatalacji aplikacji i połączeniu z zegarkiem mam całą historię moich biegów ale nie wiem dlaczego nie pokazuje mi mapki czy jak by kto wolał trasy biegu w opcji aplikacji. Dlaczego tak się dzieje ? Wcześniej po każdorazowej synchronizacji podawało aktualne zdobycze sportowe wraz z calym zestawem danych ale i trasą w google maps, teraz nie pokazuje mi trasy. Co może być przyczyną ?
 9. Witam! Jestem nowym użytkownikiem oraz posiadaczem amazfit pace. Jestem biegaczem i z tego względu interesuje mnie mocno funkcja biegu a konkretniej łączenie się z GPS-em oraz odliczanie " 3....2....1....START" . Otóż chciałbym się zapytać czy jest możliwość ominięcia tego odliczania ? oraz czy GPS nie mógłby chodzić cały czas ? Dlaczego pytam...a no prosty temat. Otóż kiedy stoję na starcie zawodów, to nie mam czasu aby zegarek zaczął mi się łączyć a później czekać aż odliczy, chcę uruchomić funkcję biegu i żeby od razu zaczął liczyć czas,tempo i dystans. Czy ktoś mógłby mi pomóc ?
×
×
 • Create New...