Jump to content

farmfrit

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by farmfrit

  1. Cześć, czy miał ktoś z was problem z niebezpieczną apką Matcli? Po instalce softu 6.12.22 google co jakiś czas ostrzega przed nią. Nie idzie tego usunąć. Zakładam, że instalka najnowszego softu by pomogła ale to telefon żony i nie wiem czy jej android 7 jest jej konieczny (no i nie ma odblokowanego bootloadera).
  2. Cześć, mam obecnie 7.2.9 z zablokowanym BL. Jak wróciłeś z 7.2.9 do 6.1.7? Odblokowałeś BL czy po prostu flash na 6.1.7? Pytam bo mam problemy z 7.2.9 ( sklep google) a nie wiem kiedy odblokuję BL. Rozumiem, że wgrałeś od razu 7.7.6 na 6.1.7?
  3. Cześć, Na wstępie zaznaczę, że sprawdziłem kilka sposobów z googla i nic jeszcze nie pomogło. Może ktoś wie coś więcej. Zrobiłem instalkę miui 9 na mi4c która skończyła się Bootloopem. Po kilku bojach zrobiłem tak: Flash 6.1.7 -> TWRP -> Flash 6.12.22 -> 7.2.9 I telefon działa ale jest problem ze sklepem Play. Co chwila próbuje się aktualizować i wywala komunikat "Oczekiwanie na WI-FI". Czyszczenie cache i odinstalowywanie aktualizacji pomaga na chwilę, mogę coś zainstalować i znów się zacina. Telefon ma zablokowany BL. Bede występował o zgode bo liczę, że jakaś nowsza wersja MIUI pomoże. Czy jednak jest jakiś sposób na naprawienie tego upiierdliwego problemu? Telefon żony więc mam ograniczony dostęp. EDIT: Widzę w wersjach weekly, że problem został poprawiony w MIUI 7.4.6. Pytanie czy teraz mając 7.2.9 musze czekać na odblokowanie bootloadera czy mogę zrobić flash 6.1.7->6.1.22->7.4.6?
  4. Cześć, Żona chce zmienić telefon (LG G4c - nigdy więcej takiego badziewia). Ja jestem posiadaczem Mi4 3/16 LTE, który kupiłem używany rok temu (czyli ma 3 lata) i ciągle jestem bardzo zadowolony. Priorytet to jak najlepszy aparat i 3 gb ramu. Reszta jest do przeżycia. Mi5 chodza na All za ok 600 zł za roczne używki, Redmi nowe mogą być sporo taniej (nawet i za 400 widziałem). Pytanie tylko czy aparaty z Redmi sa na poziomie tych z Mi?
×
×
  • Create New...