Jump to content

krzysztofek1003

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

krzysztofek1003's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Sorry, że tak późno odpowiadam. Tak, telefon na gwarancji do listopada.
 2. Telefon ze sklepu Neonet. Nie, nic nie robiłem. Wersja android 7.1.2 N2G47H
 3. Witam. Problemy, które tu opisuję dotyczą karty sd oraz dźwięku budzika. Zacznijmy od budzika. Jako dźwięk budzika mam ustawioną własną piosenkę. Co dziwne, samoczynnie telefon przerzuca na oryginalny dźwięk - co jest grane? Dzieje się tak codziennie. 2. Co jakiś czas telefon sam odłącza kartę SD. Po kliknięciu "Podłącz kartę SD" wyskakuje komunikat, że podłączenie karty niemożliwe. Po wyłączeniu i włączeniu urządzenia wyskakuje komunikat "Karta SD uszkodzona". Po wyciągnięciu jej i włożeniu ponownym pojawia się komunikat "Karta SD uszkodzona / Formatuj". I dopiero wtedy działa. Czy to wina mojego telefonu czy Wy też tak macie???
 4. A znasz adres dokładny? Ponadto mam problem z kartą sd - za każdym padnięciem telefonu a ponownym włączeniu wyskakuje komunikat "Karta SD uszkodzona". Dlaczego??
 5. Mnie na mojego szlag trafia. Kiedy go kupiłem (listopad 2017) bateria trzymała 4 dni. Gdy zacząłem korzystać z internetu - 2 dni. Teraz to jest jakaś padaka. Odłączę go od ładowarki o 23 załóżmy, budzę się o 5 rano i mam 79%. Albo najlepsze jest to: mam 40 % telefon padnie, próbuje go włączyć, nie daje rady - jak już się uda włączyć to pokazuje mi że jest 2%, kiedy podłączę do ładowarki - 50%. No kur*a. Wiecie co z tym zrobić? Mam gwarancję jeszcze do listopada ale nie uśmiecha mi się do Warszawy go odsyłać :/
 6. Witam. Się mi ostatnio zaktualizował mój fon Xiaomi Redmi 4X do wersji podanej w tytule. Wie ktoś jak przywrócić poprzednią aktualizację?? Ta mi się nie podoba bo mi nie dość że porobiła podwójne kontakty to jeszcze usunęła wiadomości :/
 7. Witajcie. Jestem tu nowy i nie wiem czy wybrałem dobry dział. A piszę ponieważ mam problem, który nie bardzo wiem jak rozwiązać. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem telefonu Redmi 4X i moje pytanie brzmi: Po zapisaniu lub zrobienia zdjęcia jak je przyciąć? Bo w opcjach mam tylko efekty itd.
×
×
 • Create New...