Jump to content

emeles

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by emeles

 1. Witam, mój Xiaomi Redmi Note 4 ciągle się resetuje do ekranu z mi.com i nie chce się włączyć. Wciskanie przycisku power nic nie daje. Próbowałem wejść w tryb fastboot ale bez skutku, więc nie mam możliwości zmiany softu. Proszę o pomoc.
 2. Nie wiem czemu stare twrp mi się usunęło, ale rzeczywiście instalacja od nowa zadziałała i aktualizacja przebiegła pomyślnie. Problem rozwiązany
 3. Włączyło mi się MI Recovery 3.0. Dziwne bo przez TWRP instalowałem xiaomi.eu...
 4. Być może teraz nowych nie robią, ale na stronie jest do pobrania rom z tego roku którego nie mogę zainstalować.
 5. Witam, to jest mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Posiadam Xiaomi Redmi Note 4 MTK, a na nim wgrałem rom xiaomi.eu dev, już jakieś ładne pół roku temu. Od jakiegoś listopada 2018 r już. nie pokazała mi się żadna aktualizacja, pokazuje się tylko opcja zainstaluj (skończyło się na Miui 10.2 8.11.15). Ostatnio ściągnąłem najnowszy rom z miuipolska na telefon i próbowałem zaaktualizować przez opcję z pliku .zip. Mimo to że wszystko przebiegło jak powinno nadal mam tą wersję z listopada. Usunąłem tą instalkę razem ze starą. Po usunięciu starej instalki nagle zaskoczyła opcja pobrania aktualizacji. Niestety po aktualizacji mam ciągle starą wersję sprzed paru miesięcy. Proszę o pomoc.
 6. Mam problem z baterią w moim Xiaomi Redmi Note 4 z procesorem MediaTek Helio X20, zwłaszcza jak włącze pakiet danych, wtedy w parę minut bateria potrafi spaść o ok 5%. Mam jedno konkretne pytanie, czy zainstalowanie romu MIUI Polska rozwiąże problem? Wiem że problem był gdzieś tutaj na forum poruszany ale nie widziałem nigdzie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.
×
×
 • Create New...