Jump to content

TSS

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TSS

 • Rank
  Nowy
 1. Net leci po wifi 5GHz, spokojnie przekracza po wifi 100Mbit. Sieć wydaje mi się że działa bo wyszukiwanie na YouTube chyba działało (teraz już nie mam pewności ale chyba tak było). Jak się to znowu przytrafi to sprawdzę czy widzę go w sieci lokalnej. Na andku 8 nigdy nie było takiego objawu więc pomyślałem że spytam. Jak się znowu tak zrobi (to może być za kilka dni dopiero) to zrobię grubsze testy tematu i napisze co i jak.
 2. Po aktualizacji do ostatniego Android 9 raz na kilka-kilkanaście dni muszę restartować Boxa. Problem polega na tym, że bez restartu przestaje odtwarzać jakiekolwiek wideo. Uruchamia np Kodi, można wybrać film ale tylko kręci się kółko i nie odtwarza. YouTube to samo. Ubijanie aplikacji nie pomaga. Dopiero pełen restart przywraca funkcjonalność. Taką czynność muszę wykonać raz na kilka dni. Na Android 8 wszystko działało super - w zasadzie bezobsługowo bez konieczności ani jednego restartu przez ostatnie pół roku. Miał ktoś podobny problem?
 3. Czy ktoś z Was ma również problemy z drenowaniem baterii na MIUI 9 Global? Przy v8.5 i poprzednich nie miałem żadnych problemów żeby tel wytrzymał dwa dni na jednym ładowaniu. Po aktualizacji przez OTA bateria schodzi praktycznie w oczach. Zawsze mam włączone WiFi i wcześniej przez noc schodziło może 5% a teraz koło 20%. Telefon nie rootowany, oryginalny bootloader, nic nie kombinowane. Skanowanie wifi wyłączone, BT i GPS wyłączone. Ogólnie te same ustawienia co poprzednio a baterie zjada duużo szybciej. W poprzedniej wersji było coś takiego jak wyłączenie animacji (chyba w opcjach programisty
×
×
 • Create New...