wallygraf

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wallygraf

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 05/15/1980

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  GPU

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8, Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. Wrzuciłem soft 9.6.27 na Mi8 i użyłem ikonki aktualizuj i zainstaluj aktualizację z ZIP. Poszło jak ta lala Mam już wersję MIUI 10 9.6.27 teraz zobaczę czy nie będzie jakiś cudów :-) Na Mi9, który dałem żonie zostaję na Globalu.
 2. Mam Mi8 i zgodnie z poradnikami wgrałem Xiaomi.eu 9.7.4. Dziś co chwila (dokładnie 5 razy) mam czarny ekran słyszę, że działa dotyk ale nic nie widać i tylko restart na chwilę pomaga. Jak najprościej (jestem mało "komputerowym" 39 latkiem) wgrać wersję 9.6.27 albo MIUI 10 Stabilne albo z powrotem Global. I czy wszystko stracę co mam na telefonie? Proszę pomóżcie.
 3. Witam. Wczoraj zmieniłem na Mi8 Globala na EU 9.7.4 i jest więcej minusów niż plusów. Plusy to powiadomienia aplikacji w lewym rogu Minusy to: Ekran na którym pozostają artefakty, np. siatka poprzedniego ekranu, zsunięta belka powiadomień itp. Częste zawieszenie się ekranu dotyku jak zauważyłem najczęściej na FB i Massenger i pomaga tylko restart - to mnie najbardziej irytuję przez 12 godzin używania telefonu 3.5h SOT zdarzyło mi się to 8 razy. Problem z AoD (tęczowy kolor pionowe ułożenie godziny) czasem zawiesi telefon i nie ma możliwości odblokowania twarzą czy odciskiem palca. Przy wyłączonym AoD nie zawiesiło mi się.
 4. Witam. Jak poradzić sobie z problemem wgrania TWRP. (Telefon już odblokowany w Miflash unlocker) Po kolei: 1. Podłączam Mi8 w trybie fastboot do komputera żeby wgrać TWRP. 2. TWRP wgrany uruchomiony na telefonie telefon widziany przez komputer jako Mi8 jest tylko pusty folder do którego nic nie mogę skopiować. Jak mam wgrać na telefon obraz recovery skoro nie mogę go wrzucić na telefon podłączony w TWRP do komputera? Proszę o pomoc i wskazówkę
 5. Witam. Telefon to Mi 8 wersja Global kupiona w Neonet. Tydzień temu postępując zgodnie z opisem na pierwszej stronie skończyłem na monicie z 168 godzinami odczekania. To równy tydzień. Dziś podłączam telefon do Miflash i taki komunikat jak w załączeniu. Co dalej...?