wallygraf

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wallygraf

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 05/15/1980

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  GPU

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8, Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W tym tygodniu dałem sobie trochę czasu na testy i tak: Nie działają powiadomienia na AoD mimo porad powyżej o przyznaniu uprawnień, nie ma nawet słuchawki o nieodebranym połączeniu. (działa sms, messenger i instagram). Bateria to loteria wczoraj oglądając filmiki na YT i trochę rozmów i z godzinę grania w Subway Surf miałem ponad 6h SoT i 17%baterii. Naładował wieczorem do 100% dziś około godziny 11 czytam wiadomości i nie dowierzam 45 min SoT i 53% baterii na pierwszym miejscu Sygnał sieci???, na drugim Ekran zawsze włączony - mam AoD Przestrzeń Kosmiczna. Reszta chyba ok. Wydaje mi się, że trochę mniej agresywnie działa automatyczna jasność wyświetlacza, tzn. mniej ściemnia niż wcześniej.
 2. U mnie na Mi8 z urządzeniami bluetooth nie było i nie ma żadnego problemu. Teraz tylko jak pisałem wcześniej nie pokazuje żadnych ikonek pod zegarkiem czy innym obrazkiem na AoD (ekran zawsze włączony)
 3. Mi8 - Po dzisiejszej aktualizacji nie mam żadnych powiadomień na AoD :-( Jest tylko efekt świecących boków. Czy ktoś też tak ma?
 4. Zainstalowałem to co wczoraj koło 19 tej dało się pobrać ze strony https://miuipolska.pl/pobierz-miui-11/
 5. Mam nadzieję że soft się "ułoży" na razie nie mam zastrzeżeń, jeżeli chodzi o działanie aplikacji to przez dobę używania chyba wszystko mi działa:-)
 6. Witam. Pobrałem wczoraj (xiaomi.eu_multi_MI8_9.9.27_v11-9) i zainstalowałem na moim Mi8. Efekt dość mocno zamula i interfejs i gry, są kłopoty z łącznością Wi-Fi (jakby słabszy zasięg) i dość mocno "żre" baterię. Na sofcie 9.9.3 była petarda. W załączeniu wyniki w AnTuTu, bo tu jest katastrofa: MIUI 10 ponad 300 tyś, a na 11 nawet nie ma 250 :-(
 7. Co to? Dziś rano mi wyskoczyło ale nie mogę do końca pobrać.
 8. Dzięki. Wrzuciłem soft 9.6.27 na Mi8 i użyłem ikonki aktualizuj i zainstaluj aktualizację z ZIP. Poszło jak ta lala Mam już wersję MIUI 10 9.6.27 teraz zobaczę czy nie będzie jakiś cudów :-) Na Mi9, który dałem żonie zostaję na Globalu.
 9. Mam Mi8 i zgodnie z poradnikami wgrałem Xiaomi.eu 9.7.4. Dziś co chwila (dokładnie 5 razy) mam czarny ekran słyszę, że działa dotyk ale nic nie widać i tylko restart na chwilę pomaga. Jak najprościej (jestem mało "komputerowym" 39 latkiem) wgrać wersję 9.6.27 albo MIUI 10 Stabilne albo z powrotem Global. I czy wszystko stracę co mam na telefonie? Proszę pomóżcie.
 10. Witam. Wczoraj zmieniłem na Mi8 Globala na EU 9.7.4 i jest więcej minusów niż plusów. Plusy to powiadomienia aplikacji w lewym rogu Minusy to: Ekran na którym pozostają artefakty, np. siatka poprzedniego ekranu, zsunięta belka powiadomień itp. Częste zawieszenie się ekranu dotyku jak zauważyłem najczęściej na FB i Massenger i pomaga tylko restart - to mnie najbardziej irytuję przez 12 godzin używania telefonu 3.5h SOT zdarzyło mi się to 8 razy. Problem z AoD (tęczowy kolor pionowe ułożenie godziny) czasem zawiesi telefon i nie ma możliwości odblokowania twarzą czy odciskiem palca. Przy wyłączonym AoD nie zawiesiło mi się.
 11. Witam. Jak poradzić sobie z problemem wgrania TWRP. (Telefon już odblokowany w Miflash unlocker) Po kolei: 1. Podłączam Mi8 w trybie fastboot do komputera żeby wgrać TWRP. 2. TWRP wgrany uruchomiony na telefonie telefon widziany przez komputer jako Mi8 jest tylko pusty folder do którego nic nie mogę skopiować. Jak mam wgrać na telefon obraz recovery skoro nie mogę go wrzucić na telefon podłączony w TWRP do komputera? Proszę o pomoc i wskazówkę
 12. Witam. Telefon to Mi 8 wersja Global kupiona w Neonet. Tydzień temu postępując zgodnie z opisem na pierwszej stronie skończyłem na monicie z 168 godzinami odczekania. To równy tydzień. Dziś podłączam telefon do Miflash i taki komunikat jak w załączeniu. Co dalej...?