Barbar

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Barbar

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Chciałbym zainstalować Miui Polska xiaomi.eu_multi_HM4Pro_8.1.18_v9-6.0 W tej chwili 8.5.2.0. Czy możecie potwierdzić działanie xposed framework i modułów? Czy to dobry wybór, czy też polecacie coś innego? Lubię dłubać i modyfikować, jednak słuchawka służy tylko do codziennego użytku a główną potrzebą jest stabilność i responsywość systemu. Zmieniam, bo widzę, że społeczność Miui nie śpi. Wypadłem z obiegu, dlatego, drodzy użytkownicy, rozwiejcie moje wątpliwości lub zaproponujcie alternatywę. A może zostać na Global? Z góry dziękuję za pomoc!
 2. Czy mogę montować obraz nowej wersji w bieżącym TWRP, poprzez opcję "montuj obraz"?
 3. Cześć TWRP 3.0.3-0 Miui global 8.5.2.0 Podczas próby czyszczenia Dalvik TWRP resetuje urządzenie do ustawień fabrycznych. Macie jakąś sprawdzoną w tym temacie wersję Recovery?
 4. Dokładnie, poprosimy link. U mnie takie szkło pękło po 2 miesiącach, bez uderzenia czy upadku. Pojawiła się mała rysa, którą wziąłem za włos a po dotknięciu pękło na pół. Było irytujące (wizualnie, estetycznie), jednak sprzedawca twierdził, że w połączeniu z silikonowym etui powinno być ok. Nie przeszkadzało w pracy z urządzeniem.
 5. Działa. System wstaje. Wgrałem Twrp + SuperSU na global. Po podłączeniu do komputera tylko ładuje, nie wykrywa urządzenia. Co powinienem zrobić?
 6. Cześć Global 8.5.2.0 (MAMMIED) Dużo sprzecznych informacji w internecie odnośnie root + TWRP na tych wersjach. Mi ona bardzo odpowiada, jednak brakuje xposed plus trochę chińszczyzny. Możecie potwierdzić działanie zrootowanego systemu z zainstalowanym custom Recovery na tej właśnie wersji MIUI?