Jump to content

Eldokanawolno

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 5x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Eldokanawolno's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dobra ogarnąłem wszystko jeżeli chcecie mogę nagrać poradnik jeżeli ktoś zrobi to co ja . Jeżeli jesteście w tej samej sytuacji piszecie do mnie ja wam pomogę ogarnąć 2 dni rozkimy ale wszystko ogarnięte .
 2. Gdy podłączam telefon do komputera , mogę kopiować pliki tylko problem jest w tym , że podczas kopiowania nowego systemu , pliku xiaomi.eu_multi_MI5X_7.8.10_v9-7.1 lub xiaomi.eu_multi_MI5X_7.10.12_v9-7.1 wyskakuje błąd , podłączam screena . Wszystko fajnie tylko nie wyszukuje mi urządzenia . Sterowniki ADB mam zainstalowane nie znajduje mi urządzenia adb , ale jeżeli wpisuję fastboot devices już telefon znajduje .
 3. Witam wszystkich. Mam bardzo duży problem z telefonem . Odblokowałem dziś bootloader w Xiaomi Mi 5x . Postanowiłem zainstalować TWRP aby mieć Polski język itp. Włączyłem pierwszy lepszy poradnik na youtubie . Włączyłem wszystko komendami fastbootera . Przeszedłem do samej instalacji w poradniku było pokazane , aby zrobić wipe telefonu . Nie zastanawiając się zrobiłem to co pokazane było na filmie . Nie przemyślałem tej decyzji ponieważ wyczyściłem dosłownie wszystko . Tutaj pojawia się PROBLEM ! Usunąłem również plik zip z systemem , który miałem wgrać , więc pobrałem Xiaomu.eu multi mi5x... . Teraz próbując przerzucić plik z komputera na telefon w pewnym momencie trafiam na błąd , nie wszystkie pliki da się przenieść . Proszę o pomocy w jaki sposób zrobić backup czy da się w ogóle zrobić cokolwiek zainstalować coś innego ? Tracę powoli cierpliwość do tego telefonu . Dzięki za przeczytanie może trafi się ktoś kto rozwiąże mój problem .
 4. Tak kabel oryginał , ale skoro Xiaomi zablokowało możliwość odblokowywania bootloadera to trudno , dzięki za odpowiedź i temat do zamknięcia .
 5. Witam . Chciałem odblokować bootloadera w Xiaomi Mi 5X . Wszystko fajnie dostałem unlock'a no i tutaj zaczyna się poroblem . Gdy podłączam telefon do komputera i włączę program XiaomiMiFlash by wrzucić nowe oprogramowanie do telefonu nie wyszukuje mi urządzenia . Po chwili ,, Instaluje " się sterownik Urządzenia MTP USB jednak z niepowodzeniem . Próbowałem wszystkiego od instalowania tego sterownika z internetu po usuwanie innych sterowników i plików . Nic nie pomogło . Stąd moja prośba i pytanie . Czy wie ktoś jak zainstalować te sterowniki ? Może to wina telefonu i tam powinienem wprowadzić zmiany ? Dołączam screenshota jak to wszystko wygląda . Z góry dzięki za pomoc .
×
×
 • Create New...