Jump to content

Eldokanawolno

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Eldokanawolno

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 5x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra ogarnąłem wszystko jeżeli chcecie mogę nagrać poradnik jeżeli ktoś zrobi to co ja . Jeżeli jesteście w tej samej sytuacji piszecie do mnie ja wam pomogę ogarnąć 2 dni rozkimy ale wszystko ogarnięte .
 2. Gdy podłączam telefon do komputera , mogę kopiować pliki tylko problem jest w tym , że podczas kopiowania nowego systemu , pliku xiaomi.eu_multi_MI5X_7.8.10_v9-7.1 lub xiaomi.eu_multi_MI5X_7.10.12_v9-7.1 wyskakuje błąd , podłączam screena . Wszystko fajnie tylko nie wyszukuje mi urządzenia . Sterowniki ADB mam zainstalowane nie znajduje mi urządzenia adb , ale jeżeli wpisuję fastboot devices już telefon znajduje .
 3. Witam wszystkich. Mam bardzo duży problem z telefonem . Odblokowałem dziś bootloader w Xiaomi Mi 5x . Postanowiłem zainstalować TWRP aby mieć Polski język itp. Włączyłem pierwszy lepszy poradnik na youtubie . Włączyłem wszystko komendami fastbootera . Przeszedłem do samej instalacji w poradniku było pokazane , aby zrobić wipe telefonu . Nie zastanawiając się zrobiłem to co pokazane było na filmie . Nie przemyślałem tej decyzji ponieważ wyczyściłem dosłownie wszystko . Tutaj pojawia się PROBLEM ! Usunąłem również plik zip z systemem , który miałem wgrać , więc pobrałem Xiaomu.eu multi mi
 4. Tak kabel oryginał , ale skoro Xiaomi zablokowało możliwość odblokowywania bootloadera to trudno , dzięki za odpowiedź i temat do zamknięcia .
 5. Witam . Chciałem odblokować bootloadera w Xiaomi Mi 5X . Wszystko fajnie dostałem unlock'a no i tutaj zaczyna się poroblem . Gdy podłączam telefon do komputera i włączę program XiaomiMiFlash by wrzucić nowe oprogramowanie do telefonu nie wyszukuje mi urządzenia . Po chwili ,, Instaluje " się sterownik Urządzenia MTP USB jednak z niepowodzeniem . Próbowałem wszystkiego od instalowania tego sterownika z internetu po usuwanie innych sterowników i plików . Nic nie pomogło . Stąd moja prośba i pytanie . Czy wie ktoś jak zainstalować te sterowniki ? Może to wina telefonu i tam powinienem wprow
×
×
 • Create New...