Jump to content

Bartess

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Bartess

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak zablokować wykonanie zrzutu ekranu poprzez naciśnięcie przycisku power i ściszania?
 2. Po aktualizacji MIUI do wersji 12.0.2 przestało działać zamykanie aplikacji poprzez przytrzymanie przycisku wstezcz. Było to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie. Czy gdzieś znajdę w telefonie ustawienie? Jeżeli nie, to jest inny sposób na zamknięcie aplikacji, tak, by nie pracowała w tle?
 3. Cześć. Problem 1. Od kilku dni nie mam na ekranie blokady (chyba tak to się nazywa) zegara. Wcześniej wystarczyło stuknąć palcem 2x w ekran i widziałem która jest godzina. Teraz widzę tylko w prawym górnym rogu siłę sygnału i procent naładowania akumulatora. Jak stuknę palcem trzeci raz to pojawia się siatka do odblokowania telefonu gestem. Szukałem ustawień i nie znalazłem gdzie to ustawienie może być. Podpowiedzcie proszę co jest nie tak. Problem 2. Pomimo włączonych opcji Odwróć by wyciszyć oraz Wycisz po podniesieniu telefon nie reaguje na te sytuacje. Czy o
 4. Przestał działać aparat. Ostatnio robiłem kilka zdjęć, chciałem zrobić timelapsa, przełączyłem, ustawiłem, postawiłem telefon, włączyłem i skończyło się na kilku linijkach komunikatu, który zniknął po kilku sekundach i tyle widziałem aparat. Teraz po włączeniu aparatu pojawia się wszystko, prócz obrazu. Tzn. ikonki są, ale nie reagują, lub sporadycznie nie ma ikonek, a jest tylko górny pasek z godziną, zasięgiem, stanem baterii. Wtedy po kilkunastu sekundach pojawia się komunikat: Aplikacja Aparat nie reaguje. Czy chcesz zamknąć? Restart telefonu nie pomaga.
 5. Yanosik na Słowacji nie pobierał mapy. Mapa googla działałą dobrze. Co zaś źle mam ustawione?
 6. Gdzie dokładnie to powłączać? Bo z tym oszczędzaniem jest w 2 miejscach (do tylu dokopałem się).
 7. No to słabo! Badziewne trochę... Jeżdżąc na Yanosiku i po przełączeniu na inną apkę, Yanosik pracujący w tle gubi sygnał GPS. Gdzie to ustawić żeby nie tracił? (o ile się da). Po moich ostatnich kilku pytaniach widzę, że ten A4 to jakoś mało intuicyjny jest i niezbyt juzer frendli.
 8. Gdzie dokładnie jest ta zmiana słownika, bo nie potrafię tego znaleźć :(.
 9. Nie wiem... Gdzie ta apka? Da się ustawić by uruchamiała się przy starcie? (jeśli tak, to jak?). Telefon - mam w kontaktach np Pawła. klikam po cyferkach klawiatury 7 2 9 3 i pjawiają mi się wszystkie wpisy zaczynające się na pawe, ale po wbicu klawisza 5 znikają mi wszystkie podpowiedzi. Dlaczego nie wyszukuje po polskich znakach? Dotyczy to wszystkich wpisów z pl znakami. A znalezienie Łukasza, to już dramat.
 10. Nie pomogło. Instalacja innego programu nie jest rozwiązaniem (tym bardziej, że nieskutecznym zarówno w Operze jak i Firefoxie).
 11. Działo - 1 dzień! Co jest grane? Nic nie zmieniłem, a dzisiaj mam to samo. Ustawione jest :(.
 12. @Fajama dziękuję. Działa :-). Nie działa mi geotagowanie podczas focenia. GPS włączony (chociaż chyba nie powinno to mieć znaczenia), ustawienie aparatu odpowiednie włączone, a fotki w EXIFie bez koordynat... Co tym razem?
 13. Dziękuję! Działa :-). Yanosik - praca w tle. Jak włączyć opcję, by po przełączeniu na inną aplikację w górnym rogu była widoczna ikonka Yanosika umożliwiająca szybki powrót do nawigacji? Menu \ Aplikacja \ Pływająca ikona - jest włączona. Ustawienia w samej aplikacji mam identyczne jak na 2 innych urządzeniach, a ikonki brak.... Może znów jakieś ograniczenie aplikacji przez system?
×
×
 • Create New...