Witam przed chwila przyszla mi klapa i wyswietlacz, no za duze bo dowiedzialem sie juz ze sa wersje 150mm i 152mm, ja zamowilem 152mm niestety. Teraz w ogole urodzil sie problem jaka wersje mam swojego telefonu gdyz zmierzylem i wyszlo 148mm, widzialem tylko klapy do 150mm, czy jest gdzies wersja dla 148 czy klapa od 150mm bedzie pasowala?