Darksteel

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Darksteel

 1. Koszty prania przepoconych stroi i ich wymiany też pominął
 2. Można, typowy problem chińskiej kontroli jakości. Luzujesz te śruby na dole kierownicy, w okolicy punktu zgięcia/składania i regulujesz. Gdzieś w tej nitce był opis ze zdjęciami.
 3. Ja używam tego, ma zawór zwrotny: https://www.decathlon.pl/gitka-zczka-uniwersalna-do-pompek-rowerowych-id_5553480.html
 4. Jak zrobisz sobie krzywdę to będziesz miał dokumentację i świadków... Serio, ja bym uważał podczas jazdy jeśli masz zamiar przekraczać specyfikację. Tak czy siak podobno rama jest bardzo wytrzymała, sądzę że prędzej uszkodzisz koła, z boku na oponie masz napisane ile maksymalnie można obciążyć - chyba 55 albo 75 kg na jedno koło.
 5. Bo do tylu testowali i spełnia normy. Nigdy nie ma tak, że od 101 kg sprzęt się natychmiast rozpadnie, zawsze jest margines zapasu. Ale jak np. puści spaw po wielu godzinach jeżdżenia po wybojach ze zbytnim obciążeniem to jest to na twoją odpowiedzialność. Z Polski i tak firmy z Chin nie pozwiesz, ale na rynku chińskim ludzie mogą. Poza tym nie wiem jak jest z odpowiedzialnością dystrybutora, jak kupisz w Polsce.
 6. Ile czasu masz hulajnogę? Na starszej wersji BMS KERS działał inaczej niż na najnowszej.
 7. Zarzucisz linkami jakie konkretnie łożyska kupiłeś i do tej instrukcji z youtube? Na pewno by się to tutaj przydało wielu osobom, skoro udało ci się z sukcesem rozwiązać swój problem.
 8. Tylko opony i wtyczka EU to coś czego nie ma i w zwykłej wersji... Tak czy siak opony osobno są warte sporo mniej niż różnica w cenie. Nie włączyłeś przypadkiem trybu "eko"? Aktualizowałeś firmware po drodze?
 9. Kabelek wart 5 zł ma europejską wtyczkę, zamiast dostania końcówki chińskiej + przejściówki od GB którą dodają zawsze gratis jak widzą że wysyłka do UE.
 10. Kupiłem ostatnio wersję "chinese" i jedyna różnica w porównaniu do "international" to brak papierowej instrukcji po angielsku (jest po chińsku) oraz chińska wtyczka (w international jest wtyczka EU bez przejściówek).
 11. Nie wiem jakie, ale na pewno ich nie konserwujesz i nie są rozbieralne.
 12. Dziś dostałem mejla z BangGood że odkurzacz (wersja 2 za prawie $500) który zamówiłem miesiąc temu do mnie nie dotrze i zwrócą mi kasę: Szkoda, ale z drugiej strony nie muszę się z nimi szarpać, sami oddadzą kasę (jak twierdzą - jeszcze nie przyszła). Może uda się mi go kupić taniej gdzie indziej...
 13. Ale ja pisałem o pre-orderze na wersję 2 z GeekBuying Wychodzi że słaba oferta, bo jedynie z wybraniem opcji DHL jest $446.06 - z tym że z gwarancją doliczenia VATu. Trzeba próbować chyba jednak z Banggood za $497.99
 14. Widzę że przesyłkę liczą sporo: Muszę ogarnąć po necie czy i VAT do tego nie dojdzie
 15. Chyba da radę: http://www.czajna.pl/poradnik/zakupy-na-geekbuying-bez-vat/ Super cena, dzięki za link Chyba zamówię tutaj.
 16. Odkurzacz wersja z mopem za $497.99 z kuponem WINXM100: https://www.banggood.com/Original-XiaoMi-Mijia-New-Smart-Robot-Vacuum-Cleaner-p-1203246.html?cur_warehouse=CN Myślicie że warto brać, czy ceny jeszcze spadną w krótkim czasie?
 17. Mam 477 km przejechane i obie dętki fabryczne nadal, bez żadnych awarii.
 18. BLE = Bluetooth Low Energy Pewnie jakieś poprawki na problemy z parowaniem telefonu.
 19. Ja jeszcze trochę smaru dałem żeby łatwiej zachodził ten zaczep.
 20. Standard i typowy problem. Kilkanaście postów temu masz opis jak to regulować w miarę.
 21. Przypadkiem znalazłem niemal idealną podróbkę: https://www.gearbest.com/kick-scooter/pp_855707.html Ale jakąś gumę pod nogi to mogli nakleić, wydaje się śliska
 22. No jasne, ale możliwość jechania aż tyle podbija cenę. Znalazłem jakąś tańszą i słabszą wersję MINI: https://pl.aliexpress.com/item/2017-48V-15-6A-Speedway-mini-4-BLDC-HUB-strong-power-electric-scooter-Speedway-mini-IV/32804961197.html