Jump to content

Luckyadam

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Luckyadam

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, od kilku dni sporo czytam, wnioskuję na temat mi banda. Ponieważ mam wobec niego takie, a nie inne oczekiwania to muszę przed zakupem zadać kilka pytań (być może banalnych): 1. Mi band ma mi służyć w sumie tylko do biegania. Nienawidzę biegać z telefonem, dlatego zależy mi, aby dowiedzieć się czy mi band bez telefonu jest w stanie zmierzyć przebiegniętą odległość? Od zera. Chodzi mi o to, że wychodzę z nim, on juz ma tam naliczoną jakąś ilość przebytej odległości w dniu. Chce go "wyzerować", aby rozpocząć trening i zakończyć sobie np. na piątym kilometrze. 2. Drugie pytanie d
 2. U mnie to wygląda tak, dopuszczalnie dobrze?
 3. Witam, Czy wynik SOT ~6h przy 20% baterii jest wynikiem w normie przy 4100mah? 3/4 dnia LTE, od czasu do czasu FB, Messenger, Chrome, jasność na połowę. Ile mniej więcej powinien zżerać Android?
 4. Czyli około 40 przy średnim użytkowaniu typu przeglądanie fb, otwarcie kilku kart w przeglądarce powiedzmy bez przerwy przez 20 minut będzie na porządku dziennym? Sprawdzam w panelu wchodząc w temp. Baterii.
 5. Hej, od kilku dni jestem posiadaczem redmi 4x. Zauważyłem, że obudowa się szybko nagrzewa z tyłu przy niedużym obciążeniu telefonu. I teraz pytanie, jaka jest bezpieczna temperatura na baterii? Ile stopni jest u Was?
×
×
 • Create New...