Kopański Arkadiusz

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kopański Arkadiusz

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 5S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Jak w Xiaomi 9 Miui10 uruchomić asystenta Google głosem " O.K. Google" przy zablokowanym lub nie ekranie, zamiast naciskania przycisku asystenta po lewej stronie smartfona ?
 2. Witam. Po wgraniu polskiego oprogramowania w MICENTER (Xiaomi.eu) nie mogę dodać swojej karty płatniczej w Google Pay. Po wpisaniu wszystkich danych z karty wyskakuje komunikat :" nie udało się ukończyć konfiguracji do płatności w sklepach, nie możesz użyć tego telefonu do płacenia w sklepach. Być może został on zrootowany lub zmodyfikowany w inny sposób". Nie mam pojęcia o co tu chodzi. Przed MI9 miałem MI6 i nie miałem żadnych problemów z dodaniem karty płatniczej. Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie? Z góry bardzo dziękuję.
 3. Witam. Kupiłem w sklepie RTV EURO AGD Xiaomi MI9. Wysłałem telefon do MICENTER celem wgrania polskiego oprogramowania (Xiaomi.eu). Kiedy dostałem telefon z nowym oprogramowaniem, momentalnie zaktualizowałem go do najnowszego tygodniowego oprogramowania - najnowsze 9.4.25. Dwa razy udało mi się wgrać oprogramowanie. Obecnie nie mogę nic zrobić. Telefon nie chcę się zaktualizować. Nie może wejść w tryb recovery. Ani z poziomu aktualizacji, ani kombinacji przycisków. Co mam zrobić, abym mógł jak wcześniej aktualizować swoje MI9 ? Nie jestem biegły w tych tematach. Proszę o pomoc, jak dla laika. jestem fanem Xiaomi i swoją przygodę z tą marką zaczynałem od MI5, po MI6, a teraz MI9.Wcześniej nie miałem żadnych problemów z aktualizacjami swoich telefonów. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Witam. Gdzie w Xiaomi 9 - MIUI 10.4 - mogę włączyć pulsującego flesza przy nadchodzącym połączeniu i sms-się ?
 5. Witam. Jak w MIUI 9 można uruchomić Smart Lock? Chodzi mi o to, aby telefon rozpoznawał sprzęty, mowę, twarz. Aby za każdym razem jak jestem w domu czy w pracy - nie odblokowywać go odciskiem palca lub znakiem graficznym. Pozdrawiam
 6. Witam. Czy komuś pojawił się po odblokowaniu palcem taki komunikat?
 7. Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i od razu proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. - dziękuję. Od ponad pół roku jestem szczęśliwym posiadaczemsmartfona Xiaomi Mi5S. Wersja oprogramowania xiaomi.eu ( rozwojowa ). Wszystko było pięknie, do czasu wgrania najnowszego Miui 7.7.20 z dnia 24.07.2017 r. Obecna wersia Androida to - 7.0 NRD90M, wersja Miui - Miui 8.6 by xiaomi.eu 7.7.20 (rozwojowa) Po wgraniu nowego orogramowania - podczas odblokowania telefonu odciskiem palca lub znakiem symbolu wyskakuje taki komunikat : Aplikacja taety Blokady przestała działać. Kiedy wejdę w "pokaż treść błędu" - pokazuje się napis - zamieszczony w załączniku. Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi!!! Może któryś z kolegów podpowie mi jak się pozbyć tego natrętnego komunikatu pojawiającego się za każdym razem jak odblokuję telefon. Będę wdzięczny za podpowiedź na mój adres poczty - [email protected] Z góry dziękuję i czekam na podpowiedź, jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam A.Kopański