Silene

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Silene

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety bez rezultatu. Sciagnelam apke Wiadomosci od google, mmsy ida z niej bez problemu.
 2. Witam, widziałam, że problem był poruszany wielokrotnie w różnych urządzeniach (dlatego postanowiłam napisać w temacie ogólnym), ale nie trafiłam na taki gdzie znajduje się odpowiedź jak się go pozbyć. Przygarnę link jeśli ktoś taki temat z rozwiązaniem zna. Telefon, który wyświetla komunikat to Redmi Note 4x. Dziś przy próbie wysłania mms otrzymałam komunikat o przekroczonej liczbie niewysłanych wiadomości mms, przez co nie mogę wysłać kolejnego mms'a. Komunikat to bzdura, bo nie mam takich wiadomości. Jedno, że telefon oznacza takie wątki i wiadomości (i nie mam taki znaczników), drugie, że ost. mms'a wysyłałam w piątek (2 dni temu) bez najmniejszego problemu, doszły do odbiorcy. Próbowałam resetować urządzenie i usunąć trochę wiadomości, bo mam ich ponad 3 tys (choć po komentarzach innych widzę, że to nie tak dużo, bo ludzie chwalą się 7 czy 11 tys...), co nic nie dało. Problem nie dotyczy też operatora, bo przełożyłam kartę sim do innego telefonu, notabene też xiaomi, bt przesłałam zdjęcie, o które chodziło, na to urządzenie i wysłałam bez problemu. Wniosek mam tylko taki, że coś zaczeło boleć sam telefon... ma dużo dostępnej pamięci - ponad 20gb. Czy znajdzie się ktoś kto powie jak rozwiązał taki problem??
 3. Witam, postanowiłam wczoraj sklonować jedną z gier, bo chciałam sprawdzić pewne inne rozwiązania scenariusza. Aktualnie uważam, że bardziej odpowiada mi wariant gry, który mam na klonie, ale jeśli próbuje odinstaluje główną aplikację pojawia się komunikat, że klon też zostanie odinstalowany. Pytanie czy istnieje możliwość skopiowania/podmienienia danych by usunąć pierwszą wersję zamiast obu?
 4. Hej, mam pytanie,, bo ściagnełam wczoraj apke "Themes for IMUI". Akpa "po chińsku", ale kilka motywow mi się spodobało, zainstalowałam, zainfortowałam... ale przy próbie zastosowania ich pojawia się komunikat, że zewnętrzne źródla nie są wspierane i błąd download|auth rejected-99... da się coś z tym zrobić?
 5. Robię tak samo,a komunikat wciąż brzmi że nie udało się zapisać i nie wiem dlaczego.
 6. Witam, mam problem z zapisaniem zdjęć otrzymanych w mms'ach, wyskakuje mi prosty komunikat "nie udało się zapisać w Galerii" i nie wiem co jest powodem. Próbowałam resetować telefon jak i synchronizacje z chmurą, sprawdziłam aktualizacje (system twierdzi, że aplikacje są aktualne). Na pewno nie brak pamięci, a nie zmieniałam ostatnio żadnych opcji wiadomości czy galerii. Wydaje mi się, że z galerią w ogóle może być "jakiś" problem, bo zdarza się, że po zrobieniu zdjęcia chce je zobaczyć i zamiast niego mam czarny podgląd, musze wyjść i wejść w nie ponownie by zobaczyć
 7. Witam, mam problem z zapisaniem zdjęć otrzymanych w mms'ach, wyskakuje mi prosty komunikat "nie udało się zapisać w Galerii" i nie wiem co jest powodem. Próbowałam resetować telefon jak i synchronizacje z chmurą, sprawdziłam aktualizacje (system twierdzi, że aplikacje są aktualne). Na pewno nie brak pamięci, a nie zmieniałam ostatnio żadnych opcji wiadomości czy galerii. Wydaje mi się, że z galerią w ogóle może być "jakiś" problem, bo zdarza się, że po zrobieniu zdjęcia chce je zobaczyć i zamiast niego mam czarny podgląd, musze wyjść i wejść w nie ponownie by zobaczyć Za późno zauważyłam, że jestem na złym modelu telefonu, niestety nie znajduje opcji usunięcia tematu :/