Jump to content

admoc

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

545 profile views

admoc's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Postanowiłem wymienić szkło typu Mocolo na jakieś klejone po całości i bez tęczy. Wybrałem: "9H Full Tempered Glass For Xiaomi Mi Note 3 Mi 6 Glass Screen Protector For Xiaomi mi 6 Xiaomi mi note 3 Glass Protective film" -> TAKIE Wymiarowo jest tak samo jak poprzednie czyli praktycznie pokrywa cały front, w zestawie płyn który aplikujemy na krawędzie, żeby zniwelować bąbelki powietrza, więc jest idealnie. Poślizg o wiele lepszy niż poprzednio. Zobaczymy z czasem jak wytrzymałość na rysy.
 2. Czy wiadomo coś już na temat tego szkła od 3mk - HardGlass Max? @Szuja te szkło 5D jest klejone po całości? Ktoś na poprzedniej stronie chyba wrzucał też jakieś "5D" i było widać, że bardzo ucina brzegi. Ja mam też takie z czarnymi ramkami, klejone po krawędziach z Gearbest, ale na nim widać tęcze i w dotyku jest czasami "mało szklane" więc z chęcią bym na coś innego wymienił.
 3. Dziś wyskoczyła aktualizacja Main Board 1.3.4 oraz BLE 0.7.2. Zna ktoś szczegóły aktualizacji?
 4. Może ktoś podesłać jakieś aktualne linki do tych dętek Continental bo coś te aukcje na Allegro już nieaktualne.
 5. @Szarry i jak się ta opona Trikke spisuje? BTW. do posiadaczy dętek Continental, można śmiało kupować czy jakieś wady?
 6. Podobno się rysuje od samego patrzenia, nie dla mnie takie kejsy. IMAK to kejs którego szukałem całe życie, jest idealny
 7. Te Mocolo jak i Asling to chyba są dokładnie te same szkła tylko pod innym brandem. Bo Asling też się mocno palcuje i ma klej jedynie na czarnych ramkach. Chyba trzeba czekać na jakieś ramkowe z klejem na całej powierzchni.
 8. Przyjechał case IMAK, dokładnie ten i jest mega. Dopasowanie idealne, praktycznie nie widać, że jest coś założone na telefon, tekstura bomba, taka chropowata guma jakby. Case nie jest gumowy tylko taki dość twardy.
 9. Posiada ktoś lub zamawiał jakieś etui z fakturą piaskową? Chcę zamówić coś co ma lepsza fakturę i nie jest błyszczące, parę propozycji znalazłem na Ali ale jeszcze nie mają fotek rzeczywistych od ludzi.
×
×
 • Create New...