opermajki

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About opermajki

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Model jestem w stanie zdobyć. Pytanie ile kosztowałoby wyrzeźbienie tego na CNC.
 2. KnightRider wpadłeś na jakąś dziurę na drodze? Ile ważysz? Ekspertem nie jestem, ale myślę że minimalizując drgania, a tym samym chwilowe naprężenia zmniejszasz zużycie materiału. Tym samym skąd wniosek, że podkładka zmniejsza odporność?
 3. Cześć ekipo. Parę osób pytało mnie o osłonkę na panel sterujący, więc informuje, że dorwałem filament nadający się do tego typu wydruków (niski skurcz, duża elastyczność). Jak ktoś chętny to zapraszam na PW. Ilość filamentu ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy ;p
 4. Kolejne wydrukowane akcesoria. Gumowa osłona przed deszczem na panel sterujący: Gumowa podkładka antywibracyjna:
 5. Opozycyjna recenzja: https://www.wykop.pl/wpis/25947503/krotka-recenzja-hulajnogi-elektrycznej-xiaomi-andc/ Co do osłony, zakładałem ją prewencyjnie. Po 25km nie widziałem żadnych uszkodzeń kabla. Ktoś z dłuższym przejechanym dystansem powinien wypowiedzieć się w tej kwestii.
 6. Wydrukowałem sobie kolejne rzeczy do hulajnogi: Czerwone kapselki na wentyle: Gumową osłonę na nóżkę:
 7. Ja zastosowałem, ale dopiero 2 dni z tym jeżdżę, więc ciężko stwierdzić czy działa.
 8. Wydrukowałem sobie osłonkę na kabel od tylnego światła. Pasuje idealnie: Gdyby ktoś też potrzebował to pw. Też wymieniałem dętkę z przodu na continental i namęczyłem się z zakładaniem opony. Sama dętka po skróceniu wentylka pasuje. Wpuściłem też do środka uszczelniacz Slime. Jutro test.