lares7106

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lares7106

 • Rank
  Użytkownik
 1. Aplikacja aparatu się zmieniła? Coś dodali/usunęli?
 2. lares7106

  MiFit 3.0

  Może ma ktoś pomysł jak przestawić godzinę w mifit która mylnie synchronizuje odejmujac 6 godzin, 30miniut io rzeczywistego czasu? Na zdjęciu moja synchronizacja z godziny. 11:31 a aplikacja pokazuje aktualizowanie o 5:01. O co chodzi?
 3. Z aplikacji aparat wywalili filtry. Zostawili tylko kilka zmieniając ich nazwy. Czy istnieje możliwość dodania filtrów do aplikacji takich jak w wersji wczesniejszej?
 4. lares7106

  MiFit 3.0

  Tez mam oryginalnego mi fit i mi fit tools i aplikacja według mnie zle zaprogramowania sobie czas. Ponadto codziennie ustawia godzinę 18:00 jako moj sen i po tej godzinie już żadnej aktywności na wykresach nie ma. Zresztą widać to na zdjęciu które dodałem wcześniej. Nie mam pomysłu jak to poprzestawiac bo zwyczajnie nie ma takich opcji.
 5. lares7106

  MiFit 3.0

  A jak jest u Ciebie z synchronizacją wykresu kroków. Czy również od godziny 16-18 pokazuje Ci ze śpisz, a podczas prawidłowego snu że się poruszasz? Czy aplikacja czasem nie działa w Chińskiej strefie czasowej i stąd te przekłamania?
 6. lares7106

  MiFit 3.0

  1.Dlaczego aplikacja od godziny 16:00 nie aktualizuje żadnych ruchów, a pokazuje za to aktywność w nocy kiedy śpię? Jak to zmienić, godzina i data jest prawidłowa. 2. Co oznacza informacja 96% i Chińskie znaczki pod informacją o krokach. 3. Aplikacja przestała monitorować fazy snu. Nie widzę podziału na sen głęboki i płytki. Mogę ustawić w edycji tylko czas rozpoczęcia i zakończenia snu.
 7. Ta wersja jest w porządku? Wersje stabilne: MrTomi-3.2.6-PL Dlaczego dni po polsku sobie darować? Nie działa to stabilnie?
 8. Czytając wszystkie posty już się pogubiłem. Proszę o krótkie wytłumaczenie. Kupiłem mi band 2 w sklepie x-kom. W jakiej kolejności mam wykonać instalacje modyfikacji/programu aby tarcza zegara pokazywała dni/miesiąc w języku Polski oraz żeby pokazywał się ID dzwoniącego i dane sms. Proszę o instrukcję jaka wersję najlepiej pobrać i w jakiej kolejności instalować. Czy aktualnie która z aplikacji w sklepie, darmowa lub płatna wyświetla Polskie nazwy, Id dzwoniącego oraz sms?
 9. Ciekawa informacja z tym trybem czuwania, dosyc dużo zjada baterii przez godzinę. Więc jedynym sposobem aby wyłączyć robota by nie rozladowywal akumulatora jest jego wyłączenie z przycisku on/off na obudowie? Czy w aplikacji też znajduje się przycisk który uruchamia odkurzacz z fazy wyłączenia lub budzi go z uśpienia?
 10. Robot sam się wyłącza po jakimś czasie ? czy jest cały czas w stanie czuwania ? Można go wyłączyć tylko z przycisku czy z aplikacji też ?
 11. A wiesz czy przy ustawieniu harmonogramu pracy powiedzmy 10:00-12:00 robot będzie sprzątał bite dwie godziny ? czy wróci szybciej jak uzna że skończone.