Jump to content

logremonte

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by logremonte

 1. A mnie podczas downgrade uceglił się mibox ;) ale nie straszne to, bo już miałem fire stick'a amazona i polecam z czystym sumieniem, ZERO stresów nic się nie zacina wszystko działa jak powinno! A mibox wylądował tam gdzie jego miejsce... w kiblu!
 2. A czy jak zrobisz downgrade to czy on aby za jakiś czas sam się nie zaktualizuje? Gdzieś czytałem o tym, że właśnie robi to samodzielnie. Pomimo fajnej instrukcji mi się po prostu już nie chce kombinować zz stary już chyba jestem, restart po nocy jeszcze można przeżyć, ale jak coś się jeszcze sypnie z czasem to trzeba będzie poszukać alternatywy, chyba nvidia shield i zapewne będzie po kłopocie.
 3. Obecnie u mnie pomogło na brak dźwięku w Spotify włączenie HDMI CEC, pilot logitech również zaczął poprawnie wybudzać urządzenie, ale zacinanie Netflix, czy HBO po wybudzeniu pozostało, po restarcie już nie przycina. Pewnie po następnym update trzeba będzie zostawić rozkręcony prysznic w łazience, paranoja.
 4. U mnie po aktualizacji zacina się Netflix i HBO a dodatkowo nie ma dźwięku w Spotify, ponowne włączenie pomaga tylko na dźwięk w Spotify a Netflix i HBO zacina się dalej, czyli MiBox to już zwykły szrot, zdaje się, że została tylko jedna opcja; wywalić to to do kibla.
 5. To ja mam chyba szczęście bo po ostatniej aktualizacji wszystko działa jak powinno denerwuje mnie tylko fakt braku możliwości kasowania plików z dysku zewnętrznego; ma ktoś na to jakiś patent?
 6. Dokładnie, Ipla jest z zasady kiepściutka w jakości.
 7. Widzę, że nie ma chętnych do pomocy a chyba znalazłem rozwiązanie, trzeba wyłączyć w telewizorze opcję "zarządzanie urządzeniami poprzez HDMI" i po sprawie, działa już tydzień bez "zwiechy" i pilot też działa poprawnie a normalnie nie dawał się już włączyć box na drugi dzień a czasem nawet tego samego dnia, producent nic o tym nie wie i chyba ma to "gdzieś" bo na opis problemu odpisali gotowca z instrukcją jak zresetować do ustawień fabrycznych... a jak nie pomoże to mam się skontaktować z lokalnym dostawcą a lokalny dostawca wiedział tyle samo i tak to dziś jest, kup a potem się martw
 8. Mam to samo, trzeba odłączyć czasem od sieci bo się nie chce włączyć ani z pilota dedykowanego ani z pilota harmony, to wadliwy sprzęt czy da się to jakoś obejść? mam jeszcze możliwość oddania do 14 dni i wymiany na nowy, proszę o radę nie mam w opcjach też przycisku do zmiany opcji jak ma się wyłączać box standby/power off do wyboru a wszędzie na filmach z recenzji go widzę )
×
×
 • Create New...