waldiwaldi

Użytkownicy
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by waldiwaldi

  1. Witam, Po aktualizacjach systemowych które puściłem do instalacji oraz po restarcie przestał działać dotyk. Po kilku restartach załapało i działało. Po jakimś tygodniu/dwóch znów zrestartowałem telefon no i znowu dotyk przestał działać. Tym razem restartowałem wiele razy i cud się nie zdarzył. Więc zrobiłem WIPE ALL DATE, pojawiła mi się czysta konfiguracja, przez chwilę dotyk działał (dosłownie zdążyłem wpisać tylko PIN), dosłownie przez chwilę i znowu dotyku nie ma Podłączyłem klawiaturę i myszkę do telefonu, skonfigurowałem telefon od podstaw i dalej dotyk nie działa :/ Poinstalowałem wszystkie "boże" aktualizacje i dalej nie działa dotyk Fizycznie dotyk i szkło są sprawne, nie potłuczone, nie uderzone... Czemu po restarcie przestało to funkcjonować? Co z tym można jeszcze zrobić?
  2. Mam problem z telefonem Redmi 4A. Rano spadł z łóżka - patrzę, wyłączony. - Próba wyłączenia przez Power nie powodzi się. - Próba ładowania nie powodzi się (po podłączeniu do ładowarki zapala się czerwona dioda oraz pojawia się logo producenta, po chwili znika i dalej brak reakcji; próbowałem ładować pod innymi ładowarkami, to samo) - próba Power + Vol (czy plus czy minus) nie reaguje (trzymam klawisz Power czy to z plusem czy z minusem przez okolo 10 sekund i nic) Telefon był podłączony do ładowania wieczorem, więc teoretycznie bateria powinna być naładowana. Cóż to mogło się stać i co jeszcze mogę próbować zrobić?
  3. Mam problem z telefonem Redmi 4A. Rano spadł z łóżka - patrzę, wyłączony. - Próba wyłączenia przez Power nie powodzi się. - Próba ładowania nie powodzi się (po podłączeniu do ładowarki zapala się czerwona dioda oraz pojawia się logo producenta, po chwili znika i dalej brak reakcji; próbowałem ładować pod innymi ładowarkami, to samo) - próba Power + Vol (czy plus czy minus) nie reaguje (trzymam klawisz Power czy to z plusem czy z minusem przez okolo 10 sekund i nic) Telefon był podłączony do ładowania wieczorem, więc teoretycznie bateria powinna być naładowana. Cóż to mogło się stać i co jeszcze mogę próbować zrobić? proszę o zamknięcie tematu, pomyliłem się. Odpowiedni temat napisałem w dziale odpowiednim.
  4. Zgadza się, był automat, wyłączyłem i jest OK. Dzięki
  5. Mam ten telefon od kilku dni. Generalnie poza kilkoma wpadkami mam jedną rzecz która mnie męczy. Jak odblokuję ekran to wyświetlacz dobrze pokazuje (jasno) pokazuje to co na ekranie. I to jest OK. Ale po chwili mimo iż korzystam z telefonu ekran się przyciemnia. Czasami ekran się rozjaśni znowu, ale tak jakby było to od czapy, bo tak akurat teraz mu się chce. By to zmienić, trzeba jakieś opcje dostroić?