Jump to content

witykm

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco F3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

witykm's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Mam problemy z połączeniami z internetem. Telefon ma ustawione Wi-Fi i połączenie "Dane". Wychodząc z domu wyłączam Wi-Fi i pozostaję na "Danych Mobilnych" Dziwne zachowanie polega na tym, że np po powrocie do domu i włączeniu Wi-Fi nagle odzywają mi się przeróżne powiadomienia (aplikacja bankowa, gmail, i inne). To samo dzieje się gdy jestem poza zasięgiem Wi-Fi i wyłączę i za chwilę włączę "Dane mobilne" Wszystkie aplikacje o które mi chodzi mają wyłączone wszelkie oszczędzanie baterii, mają też "Łączność z siecią" przez Wi-Fi i Dane mobilne. Ta usterka staję się dość uciążliwa. Czy można coś na to poradzić ? Soft w telefonie - MIUI 13.0.3 Stabilna (Xiaomi.eu)
 2. Mam problemy z połączeniami z internetem. Telefon ma ustawione Wi-Fi i połączenie "Dane". Wychodząc z domu wyłączam Wi-Fi i pozostaję na "Danych Mobilnych" Dziwne zachowanie polega na tym, że np po powrocie do domu i włączeniu Wi-Fi nagle odzywają mi się przeróżne powiadomienia (aplikacja bankowa, gmail, i inne). To samo dzieje się gdy jestem poza zasięgiem Wi-Fi i wyłączę i za chwilę włączę "Dane mobilne" Wszystkie aplikacje o które mi chodzi mają wyłączone wszelkie oszczędzanie baterii, mają też "Łączność z siecią" przez Wi-Fi i Dane mobilne. Ta usterka staję się dość uciążliwa. Czy można coś na to poradzić ? Soft w telefonie - MIUI 13.0.3 Stabilna (Xiaomi.eu)
 3. Ile powinna trwać instalacja przez Fastboot ? Mi po którymś etapie pokazało "finished" po tym odłączyłem telefon od komputera i zrobiłem restart trzymając chwilę dłużej przycisk włączania. Telefon nieco dłużej się uruchamiał aż w końcu "wstał" okazuje się że uruchomił się ten sam system który był. Dodatkowo zauważyłem że znikła funkcja obsługi czujnika linii papilarnych. Czy coś zrobiłem źle ? log.txt
 4. Poczekam na MIUI 9 i zobaczę co to zmieni. Jak coś - global i tyle
 5. Wczoraj jadąc samochodem z włączonym Yanosikiem telefon po około godzinie wyłączył się (był podłączony do ładowarki samochodowej). Włączyć udało się po około pół godziny długo trzymając przycisk power. System MIUI 7.7.20. Czyżby telefon się przegrzał ?
 6. Mi według miernika ładuje przy napięciu 5,3 V i 1,47A
×
×
 • Create New...