Jump to content

Jarecky

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jarecky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Przy włączonej aplikacji naciskasz przycisk, który wyswietla Ci wszystkie odpalone w tle aplikacje. Wybierasz apkę i zjeżdżasz paluchem na niej na dół - wyświetla sie kłódka zablokowanie oraz przejście do opcji.
 2. Możesz to podrzucić na inny serwer bo mi wyskakuje jakiś dziwny błąd?
 3. No to wszystko jasne dlaczego nie mogę tego znaleźć Mam najnowszy miui polska 7.4.27. To w takim razie muszę jeszcze zrootować i się pobawić. Znalazłem jeszcze coś takiego: Audio fix - może komuś pomoże.
 4. Gdzie można wyłączyć ten system redukcji szumów? Przekopałem się przez opcję i nie moge trafić. Ja w rozmowach mam dźwięk idealny. Dyktafon nagrywa też ładnie. Niestety jak nagrywam filmy gdzie jest głośno w tle to dźwięk jest mocno przesterowany.
 5. Ja niestety dostałem z telefonem szkło "no name" i efekt jest słaby - brakuje po parę mm oraz na końcówce nie przylega do ekranu.... Mocolo jak widzę wygrywa konkurencję.
 6. W jaki sposób rozróżnić te 2 modele? Mam Note 4X z S625 - miałem oryginalnie system Global (bez żadnych literek CN itd.) i się zastanawiam czy mam B20 czy nie? Na pudełku mam prawie same "szlaczki" więc podejrzewam, że jest bez B20.
×
×
 • Create New...