Jump to content

Muerte

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Muerte's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. aktualnie 40% i sot 5g10min czyli na 50% baterii wyszło 5g situ, używanie było całkiem intensywne. Mnie taki wynik bardzo cieszy, winą krótkiego sotu w moim przypadku był ewidentnie Bluetooth. Pozdrawiam
 2. Wyniki bez bt. Telefon był naładowany do 90%. Myślę że teraz wynik jest całkiem pozytywny
 3. Chyba jest lepiej dodam jeszcze że cały czas mam włączony bt gdyż telefon łączy się ze Smartbandem (wyświetlanie powiadomień itp). Co o tym sądzicie?
 4. Zostało 44% baterii i sot wynosi 4 godziny. Jest lepiej ale chyba nie ma szału w dalszym ciągu co nie?
 5. Hah. Czytanie ze zrozumieniem wracając do tematu reklamacji, po kontakcie z proline Pan napisał że wymieni mi baterie na gwarancji. Aktualnie po wykonaniu czynności napisanych wcześniej sytuacja wygląda tak : Przetestuje jeszcze kilka dni i najwyżej wyśle do serwisu.
 6. Z tego co czytam ma necie to muszę odblokować bl ;/
 7. Dzięki. Zainstaluje to bez odblokowanego bl?
 8. Na innych softach również jest b.kiepsko.
 9. Aktualnie wyłączyłem skalę animacji okien itp w opcjach programistycznych oraz opcje wyszukiwania wifi w ustawieniach zaawansowanych i wyłączyłem tryb oszczędzania baterii i wydaje mi się że % wolniej spadają.
 10. Może warto spróbować. Zadzwonie dzisiaj do proline i zobaczę co powiedzą.
 11. Na żadnym Romie nie osiągnąłem zadowalającego sotu, a reklamacje niestety myślę że odrzucą :/
 12. Ja ściągałem ręcznie. Wydaje mi się że wina leży po stronie samej baterii, aktualnie 59% i SOT 1g20min, w nocy spadło dziś 5% mimo że wszystko było powylaczane. I dodałm jeszcze że telefon normalnie podchodzi w deep sleep. A może to też kwestia wyświetlacza ? Bo czytałem że montowane są 2 rodzaje.
 13. Nie wiem już co z tym zrobić. Bateria Huawei p9 lite kolegi wyciąga sot 7 godzin, a mój xiaomi z super bateria ledwo 6 ;/
 14. Pobieralem 8.5.2 ale nie mogę go zainstalować, ponieważ wyskakuje komunikat że nie można zainstalować starszej wersji systemu.
 15. Czyli musiałbym odblokować bootloader itp ?
×
×
 • Create New...