Jump to content

hjugo

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hjugo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć, podepnę się pod temat. Redmi 4a ekran działa, wyświetla obraz (ciemny ale coś tam widać) ale nie ma podświetlenia. Czasami zdarza się, że podświetlenie nagle samo z siebie się włączy na jakiś czas a potem znowu znika. Czasami jak się mocno uderzy telefonem np. o dłoń to też podświetlenie zaczyna działaś na jakiś czas. Tak jakby coś nie stykało. Da się to jakoś naprawić samodzielnie lub w serwisie ale tak żeby było to opłacalne?
 2. Cześć, Redmi 4a ekran działa, wyświetla obraz (ciemny ale coś tam widać) ale nie ma podświetlenia. Czasami zdarza się, że podświetlenie nagle samo z siebie się włączy na jakiś czas a potem znowu znika. Czasami jak się mocno uderzy telefonem np. o dłoń to też podświetlenie zaczyna działaś na jakiś czas. Tak jakby coś nie stykało. Da się to jakoś naprawić samodzielnie lub w serwisie ale tak żeby było to opłacalne?
 3. Cześć, planuję zakup Redmi 5 plus 3/32 lub 4/64 tylko pytanie w jakim sklepie lub u kogo na allegro? Nie chcę ściągać z Chin a z oficjalnej dystrybucji ABC data jest trochę drogo. Rozumiem, że jeśli telefon nie jest z oficjalnej dystrybucji ABC data to dany sklep ściąga go na własną rękę a w opisie wypisuje, że gwarancja producenta czyli albo wysyłają do Chin albo sami naprawiają? Mojego obecnego Redmi 4a kupiłem chyba (już nie pamiętam) w morele.net a dystrybucja jest z ck mediator. Co do Redmi 5 plus to wysłałem zapytanie do emag.pl i proline.pl odnośnie kto jest dystrybutorem i gdzie/przez kogo jest realizowana gwarancja to emag milczy a proline odpowiedziało, że dystrybutorem jest proline a gwarancja jest realizowana w ich serwisie. Możecie polecić jakiś sklep/kogoś na allegro, gdzie można kupić Redmi 5 plus?
 4. Cześć, jestem nowym użytkownikiem forum więc przy okazji witam Wszystkich. Kupiłem w zadowolenie.pl tel. Redmi 4A Gold 2/32GB 4G LTE. Na pudełku nie ma żadnych chińskich znaczków tylko w języku angielskim, w pudełku są papierki po Polsku i po Angielsku oraz jest polska karta gwarancyjna z hologramem importera/dystrybutora firmy CK Mediator. Gwarancja jest na 24 miesiące. Na telefonie są naklejki z numerem seryjnym, numerem IMEI. Ładowarka jest z europejską wtyczką i zarówno ona jak i telefon ma certyfikat CE. Telefon ma wersję MIUI Global 8.1 Stabilna 8.1.4.0(MCCMDID). Z tego co wiem to oficjalnym dystrybutorem Xiaomi na Polskę jest ABC Data ale wyszukałem, że CK Mediator też się zajmuje dystrybucją i chyba nawet robili to przed ABC Data. Czy CK Mediator to dobra firma (importer/dystrybutor), macie jakieś doświadczenie tą z firmą jeśli chodzi o sprawy gwarancyjne? Trochę to dziwne, że jest oficjalny importer ABC Data i drugi (oficjalny/nieoficjalny) CK Mediator.
×
×
 • Create New...