Jump to content

divinevox

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About divinevox

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung Note 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest jakaś możliwość uruchomienia tego trybu jednoręcznego przy ustawionej obsłudze gestami? (Brak na dole paska nawigacji)
 2. Jest już niemal idealnie. Te jednolite tła są przy podświetlaniu 3% wg skali w aplikacji do testów ekranu. Menu sklepu ok 5-10% jasności. Analizując te zdjecia widac, że są delikatne nierówności na jednolitych tłach, natomiast w rzeczywistości tego nie widać. Przy normalnym użytkowaniu już nic tak nie przeszkadza. Jest tak jak być powinno. Jak dobrze, że wymieniłem sprzęt.
 3. A jak ma sie w takiej sytuacji realizacja naprawy nowych felernych urządzeń? Otwierasz pudelko, wlaczasz tel, a tu coś nie działa jak powinno. Co wtedy?
 4. Może wersja plus jest nadal szczotkowana. Na zdjęciach wygląda to brzydko. Za mocno odbija światło. Nadal podtrzymuje swoje zdanie, że mat jest ladniejszy i praktyczniejszy - zwlaszcza w jasnych barwach (złoty, srebrny i róż ).
 5. Jak w MI5S działa tryb nocny? Czy jest to opcja podobna do tej z Huawei, gdzie obraz naświetlany jest przez kilka, kilkanaście sekund (nawet do 32s.), czy jest to po prostu tryb wydłużający migawkę do 2-3s. z odpowiednim ustawieniem ISO i balansu bieli? W Huawei ze statywem, tryb "super noc" dawał niesamowite efekty na zewnątrz nawet w całkowitej ciemności.
 6. Witam wszystkich! Zastanawiam się nad budową MI5S, a konkretniej nad teksturą zastosowanego tu metalu. Ze zdjęć w internecie można wywnioskować, że są 4 wersje kolorystyczne i 2 rodzaje tekstur metalu: szczotkowane aluminium i matowe aluminium. Osobiście wolałbym wersję z matowego aluminium. Pytanie do użytkowników tego telefonu brzmi następująco: Czy wersje aluminium szczotkowane/matowe przypisane jest do odpowiedniego wariantu kolorystycznego? Przykładowo: grafitowy - matowy, srebrny - szczotkowany, złoty - szczotkowany i różowy - matowy? Czy może są, po prostu, dodatkowe war
×
×
 • Create New...