Jump to content

zegancio

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zegancio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Przylutowałem antenę z routera wifi. Poprawa jest ogromna. Może nie wygląda zbyt estetycznie ale śmiga aż miło. Dziękuję za tip.
 2. Witam. Zmieniłem telefon z mi5s na mi note 2. Poprzedni telefon odblokowałem wg poradnika https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/ . Chciałbym w podobny sposób odblokować nota. Stąć pytanie - czy muszę założyc nowe konto aby dostać zezwolenie na odblokowanie czy jest sposób na unlock drugiego telefonu z tego samego konta?
 3. Dzisiaj dotarł do mnie Note 2... szybko zabrałem się za odtwarzanie muzyki w formacie flac 24bit i muszę przyznać że jakość odsluchu jest znacznie lepsza od mi5s który miałem wcześniej. Nie mam niestety możliwości porównania z 1-szą odmianą Note ale przesiadka z w/w telefonu gwarantuje świetne doznania odsłuchowe. ps. Czy ktoś wie jak odróżnić wersje telefonu? Pytam gdyż sprzedawca zamiast zamówionej wersji 4gb/64gb przysłał 6gb/128gb ale niewiem czy jest to global czy prime. Może ktoś wie jakie są oznaczenia?
 4. Rozumiem że producent zaoszczędził na zewnętrznym dac? Czy jakość odtwarzanej muzyki będzię slyszalnie lepsza czy może są to tylko niuanse?
 5. Czy wersje mi note2 różnią się tylko pamieciami (i lte w wersji global)? Dokładnie pytam o dac, czy jest w każdej wersji czy są to inne sprzęty?
 6. Ten Mi6 to taki Mi5s z przodu i Mi5 z tyłu. Szału nie ma, żadna to konkurencja do S8 czy Ip7. Liczyłem co najmniej na dac-a a tu tylko stereo.Jack będzie pod złączke usb-c także nie widzę tu żadnego problemu. Jeśli dopracują soft to chętnie kupię w cenie do 400$. Przecież są to nie prawdziwe informacje. Zauważ że wiekszość parametrów nie pokrywa się z oficjalnymi już danymi.
 7. Witam was na forum. Spotykam sie z problemem wyłączania apki Soundcloud po kilku minutach działania. Posiadam aktualnie rom 7.3.30 z wylaczoną blokadą ograniczania aplikacji w tle w ustawieniach baterii. Staje się to frustrujące gdyż często telefon jest podłaczany pod HiFi a niestety muzykę trzeba po paru minutach uruchamiać na słuchawce. To samo z innymi aplikacjami tzn brak aktualnych powiadomień z Fb oraz messendera, dopiero po odblokowaniu telefonu przychodzą powiadomienia. Czy usypianie apek można zmienić w ustawieniach czy to przypadłość tego romu? Podobnie było na 8,0,3 Global z tym że Soundcloud działa bez zarzutu.
×
×
 • Create New...