Jump to content

cinek

Użytkownicy
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

488 profile views

cinek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Czy na xiaomi.eu są jakieś poważne braki które utrudniają korzystanie typu niedziałające NFC czy losowe lagi? Przymierzam się jak pies do jeża do tego K20, ale nie chce mi się czekać na ewentualny global do września.
  2. Mam problem z Roidmi 1, w czasie jazdy przestało mi grać, potem na chwilę znów grało normalnie a teraz kiedy odpalam samochód tylko miga 6 razy na różowo ale nie łączy. Ktoś miał coś takiego i co się stało?
  3. Od jakiegoś czasu Roidmi 1 lubi mi nagle zwiększyć głośność w telefonie do maksimum, ktoś miał taki problem może? Telefon to LG Spirit H440.
  4. Wczoraj dotarł do mnie Roidmi i grubo oklejony taśmą siedzi sztywno w gnieździe Fiata Seicento w którym ładnie zahaczył ale bujał się na boki. Niestety mam problem bo przy mocniejszym łupnięciu bassu w czasie jazdy po mieście słychać trzask czego nie ma na postoju i to niezależnie od częstotliwości. Radio to Blaupunkt Dublin C30. U kogoś jeszcze tak się dzieje? A poza tym bardzo fajne urządzonko, mam nadzieje że wyjdzie w aktualizacjach RDS, ale żałuję że za wcześnie kupiłem i dopiero następca będzie miał to czego chciałem.
×
×
  • Create New...