Jump to content

Skyler

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Skyler

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi4 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skyler

  Do usunięcia

  Do usunięcia
 2. Powinienem odinstalować oryginalna i zainstalować tą czy pozwolić się jej zainstalować jako aktualizacja? Na pewno automatycznie będzie mi się sprzęt aktualizował? Z tego co przetłumaczyłem z ruskiego to autor pisze, że z oczywistych względu nie będzie to możliwe. Pisał coś o wgraniu jakiegoś pliku do folderu "translation" ale tego do końca nie rozumiem.
 3. Ale jak to zrobić? U mnie dodawanie stref wygląda tak jak w załączniku, nie mogę ich nijak nazwać tylko za każdym razem jak chce wysprzatac np samą kuchnię to muszę ją na nowo zaznaczyć (o ile robót tam był przy ostatnim sprzątaniu bo tylko to co sprzątał ostatnio jest na mapie).
 4. A jest możliwość wgrania czegoś żeby można było nazywać pokoje i potem je tylko sprzątać oraz rysować blokady i strefy no go?
 5. Testował ktoś już tego moda? Można na nim bez problemu używać odkurzacza MiRobot 1 i aktualizuje się bez problemu itp.? Nie chciałbym mieć osobnej apki do odkurzacza i osobnej do oczyszczacza.
 6. Nie, w trybie ulubionym po prostu na sztywno ustawia się moc. Z tego co zdążyłem zauważyć to wersja 2 miała taką możliwość, a wersja 2s juz jej nie ma. Ktoś może to potwierdzić?
 7. A to ciekawe. Muszę to sprawdzić czy w wersji EU jest tak samo, bo jeśli tak jak mówisz mapa nie aktualizuje się cała po sprzątaniu strefowym oraz po wysyłaniu do konkretnego punktu to jest to do przeżycia. EDIT1. No niestety, sprawdziłem i u mnie tak nie ma. Zrobiłem jak Ty, wysłałem go do punktu, kazałem mu tam sprzątać punktowo i zaraz przerwałem. Potem kazałem mu wracać do bazy i.. mapa od razu znikła. Teraz odkurzacz błądzi po mieszkaniu bo nie wie gdzie jest baza. :d EDIT2. Jak go tylko wyślę do punktu i każe mu wracać to mapa się nie kasuje, tak samo gdy każe mu wysp
 8. Przecież mapa po sprzątaniu się nie kasuje i bez problemu można stosować sprzątanie strefowe. U mnie się kasuje, dokładnie nie po zakończeniu sprzątania tylko przy rozpoczęciu nowego. Tak więc po sprzątaniu całego mieszkania mam jego mapę i mogę zrobić sprzątanie jakiegoś obszaru, ale gdybym chciał po tym znowu ustawić sprzątanie jakiegoś innego obszaru to już się nie uda bo mapa jest już nową (tylko z danymi po sprzątaniu poprzedniego obszaru). U Ciebie tak nie ma? Masz wersję EU?
 9. Kupiłem wczoraj Air Purifier 2S (europejska wersja) i przeprowadziłem szybki test. Wnioski: 1. Udało się bez problemu połączyć do serwera "Chiny kontynentalne" 2. Mimo połączenia NIE MA opcji automatyzacji ze względu na wzrostu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Doszła tylko możliwość ustawienia jakiejś akcji gdy temperatura/wilgotność/stężenie pyłu w wybranym Chińskim mieście spadnie poniżej określonej wartości. Mam takie pytanie.. jakbym miał chińska wersję to mógłbym ustawiać sobie taką scenę, żeby w przypadku wzrostu ilości pyłu wewnątrz mieszkania włączał się tryb np "manual"?
 10. Czy w wersji V1 jest możliwość aby mapy się nie kasowały przed każdym sprzątaniem? Jeśli nie to po co tu opcja sprzątania danej strefy skoro mapa i tak mi się kasuje?
 11. Ogólnie to N&F pokazuje więcej głębokiego snu niż MiFit. Nie wiem który pokazuje "prawdziwsze" dane.
 12. W takim razie poleci ktoś jakieś aukcje ze sprawdzonymi opaskami opaskami za $1?:P
 13. Polecacie jakieś konkretne kolorowe paski na wymianę? Są jakieś różnice w jakości czy nie ma znaczenia czy kupie za 1$ z Chin czy za 20zł z allegro?
 14. Skyler

  Selfie stick

  Siema, czy ktoś z Was rozwiązał już pojawiający się tu problem z selfie stickiem? A może ktoś znalazł selfie sticka kompatybilnego z naszym telefonem? Mam selfie sticka z Huawei, wszystko ustawione dobrze i działa tak, że zrobi jedno zdjęcie, a potem przycisk głośności działa tak jakby był ciągle wcisniety i aparat nie działa wcale albo robi zdjęcia seryjne. Ktoś ma jakiś pomysł? PS. Wesołych Świąt.
×
×
 • Create New...