Jump to content

dandi1969

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dandi1969's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, zakupiłem sobie Xiaomi Redmi 6 Pro wersje z notchem. i mam pytanie czy system dostępny na MIUI Polska dla Xiaomi Redmi 6 Pro bez notcha będzie pasował?
 2. A na MIIUI v9 nie działa. Pomimo włączenia tej funkcji.
 3. Raczej o coś takiego Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
 4. Witam. Chciałem na swoim telefonie włączyć funkcję ' multi window ', robiłem według poradnika z innego forum i niestety pomimo włączenia tej funkcji nie mogę z niej korzystać. Czy u was tak samo nie działa ta funkcja? Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
 5. Witam wszystkich. Mam problem z moim Xiaomi Redmi 4Prime, z miui polska i od dziś żaden rozmówca mnie w ogóle nie słyszy. Próbowałem rozmawiać z zasięgu 2G jak i 3G. Restartowałem telefon i przywracałem ustawienia fabryczne i dalej nic. Dodam jeszcze że np nagrywanie dyktafonem lub filmów dźwięk jest nagrywany. Zauważyłem, że podczas rozmowy telefonicznej jeśli dmuchnę powietrzem z ust w mikrofon to rozmówca słyszy. Nie słyszy mnie jak mówię normalnym głosem. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Możliwe że mikrofon mógł się przekręcić w telefonie?
 6. Witam wszystkich. Mam pytanie czy Wam również zdarzają się restarty telefonu podczas próby nawiązania połączenia głosowego? U mnie to się zdarza raz na dzień. Instalowałem polską wersję MIUI na czysto i dodatkowo aktualizowałem system i nic to nie zmienia. Na wersji GLOBAL nie zauważyłem tego incydentu. Może ktoś z Was zna przyczynę tych restartów?
×
×
 • Create New...