Jump to content

rag

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by rag

 1. Ktoś widział jakiś sensowny Flip Cover (nie View Cover, który jest bez sensu, jako że telefon i tak tego okienka nie obsługuje w żaden sposób) dla tego modelu? Do Redmi 4 Pro nienajgorszy jest oryginalny Flip Cover Xiaomi, ale dla 4A coś go nie widzę.

 2. To w takim razie biorę się za instalację miui.eu - w razie czego będzie na Ciebie ;)

   

  Tak przy okazji, da się potem zdjąć roota (telefon jest dla syna, na razie chyba bezpieczniej mu to wyłączyć)?

  ...

   

  Chyba nieuważnie czytałem ten opis instalacji MIUI.EU. Gdybym zauważył, że do odblokowania bootloadera potrzebna jest *Windowsowa* (?!!!) aplikacja, to bym od razu wiedział, że nie ma żadnej nadziei. Windows Update oczywiście nie potrafi wykryć sterowników ADB do smartfona i dobrej nocy życzymy państwu.

 3. 2 godziny temu, Zexon72 napisał:

  Na 99.99% to oryginalny Global Stable, a że z tą linią systemu są problemy - to żadna nowość. Instalując aktualizację do 8.2 skutecznie pozbawiłeś się łatwego wejścia w tryb EDL.

  Jedyne rozsądne wyjście - odblokować bootloader na tym Globalu i wgranie miuipolska/xiaomi.eu - wówczas w pełni wykorzystasz możliwości i wydajność tego sprzętu. 

  A w ogóle, MIUI.eu jest aż tak lepsze od Globala? Czy tylko z Globalem dla tego modelu są takie problemy?

 4. Świeżo kupiony u Goldwaya Redmi 4 Pro przyszedł z czymś, co wygląda na GLOBAL. Wykrył aktualizację, zrobiłem ją, puściłem na wszelki wypadek reset do ustawień fabrycznych i teraz przy początkowej konfiguracji nie mogę się połączyć z serwerami Google. ("Nie można się zalogować. Podczas nawiązywania połączenia z serwerami Google wystąpił problem. Spróbuj ponownie później.") Jest na to jakieś wyjaśnienie, czy mam się jednak bać fałszywego ROMu?

   

  Screenshot_2017-03-17-07-03-26-905_com.android.settings.png

×
×
 • Create New...