Jump to content

rag

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rag

 1. Ktoś widział jakiś sensowny Flip Cover (nie View Cover, który jest bez sensu, jako że telefon i tak tego okienka nie obsługuje w żaden sposób) dla tego modelu? Do Redmi 4 Pro nienajgorszy jest oryginalny Flip Cover Xiaomi, ale dla 4A coś go nie widzę.
 2. Od kiedy zniknęło SSM u Goldwaya, jak teraz najtaniej kupić Redmi 4A (różowy)?
 3. To w takim razie biorę się za instalację miui.eu - w razie czego będzie na Ciebie Tak przy okazji, da się potem zdjąć roota (telefon jest dla syna, na razie chyba bezpieczniej mu to wyłączyć)? ... Chyba nieuważnie czytałem ten opis instalacji MIUI.EU. Gdybym zauważył, że do odblokowania bootloadera potrzebna jest *Windowsowa* (?!!!) aplikacja, to bym od razu wiedział, że nie ma żadnej nadziei. Windows Update oczywiście nie potrafi wykryć sterowników ADB do smartfona i dobrej nocy życzymy państwu.
 4. A w ogóle, MIUI.eu jest aż tak lepsze od Globala? Czy tylko z Globalem dla tego modelu są takie problemy?
 5. Na razie wyszło, że to tylko problemy z WiFi. A że to tylko udostępnione WiFi z drugiego telefonu, to mogło być słabe. Zobaczymy, czy prawdziwe WiFi też będzie gubił...
 6. Świeżo kupiony u Goldwaya Redmi 4 Pro przyszedł z czymś, co wygląda na GLOBAL. Wykrył aktualizację, zrobiłem ją, puściłem na wszelki wypadek reset do ustawień fabrycznych i teraz przy początkowej konfiguracji nie mogę się połączyć z serwerami Google. ("Nie można się zalogować. Podczas nawiązywania połączenia z serwerami Google wystąpił problem. Spróbuj ponownie później.") Jest na to jakieś wyjaśnienie, czy mam się jednak bać fałszywego ROMu?
 7. Dobrze chociaż, że się nazwami tak konkretnie różnią, bo inaczej ktoś by się mógł pomylić przy wyszukiwaniu w sklepie
 8. Redmi 4 3/32 to chyba Pro/Prime/High Edition. Czy Redmi 4X to też jeszcze jedna nazwa na to samo?
 9. Z tego, co widzę, da się je dostać na allegro z dostawą z Polski i gwarancją producenta realizowaną w Polsce za ok. 900 zł, ale to za dużo.
 10. A "Redmi 4X" to jaki model ma być? Coś jak "4 Pro", ale z naszymi pasmami GSM?
 11. Da się szarego Redmi 4 Pro dostać teraz gdziekolwiek poniżej 800 zł w Polsce lub 700 zł z Chin?
×
×
 • Create New...