RRR

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About RRR

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RRR

  MIUI 8.8.30

  U mnie działa.
 2. RRR

  MIUI 8.8.30

  Po instalacji uruchamianie się systemu stoi od 30 min na czarnym ekranie z logo mi, pasek postępu doszedł do końca. Co robić ? Edit: Już ok, po resecie wstał.
 3. We wrześniu kupiłem u niego Mi5s plus. Telefon przyszedł następnego dnia od zamówienia kurierem UPS - przesyłka gratis. W zestawie poza telefonem były: ładowarka, przejściówka, szkło hartowane, 2 etui na plecki, paragon (na życzenie faktura VAT 23 %) oraz karta gwarancyjna. Kontakt ze sprzedawcą bardzo sprawny. Telefon z oryginalnym, najnowszym Globalem. Z tego co widziałem, sprzedawca na życzenie i za dopłatą wgrywa też xiaomi.eu. Reasumując, sam zakup oceniam wysoko, obsługa transakcji jak najbardziej profesjonalna. Z usług serwisu póki co nie korzystałem, więc w tym zakresie się nie wypowiadam.
 4. U mnie pokazuje treść wiadomości na ekranie blokady. Może pokombinuj z ustawieniami powiadomień ?
 5. RRR

  MIUI 7.10.12

  Na razie OK, nie zauważyłem problemów - poza opisanym powyżej dłuższym ładowaniem baterii. Sama bateria jakby nieco dłużej trzymała, ale po tak krótkim okresie użytkowania trudno stwierdzić z całą pewnością.
 6. RRR

  MIUI 7.10.12

  Redmi PRO, znacznie wydłużył się czas ładowania baterii, co może być przyczyną ?
 7. https://miuipolska.pl/download/
 8. Doczekaliśmy się aktualizacji wersja 7.10.12 jest już dostępna
 9. Najnowsza dostępna wersja to 7.6.10, jak najbardziej godna polecenia. Jeśli masz zablokowany bootloader przed wszelkimi modyfikacjami będziesz musiał wystąpić do xiaomi o zgodę na odblokowanie.
 10. Masz nieoryginalny soft. Na Redmi Pro nigdy nie wydano Globala. Powinieneś go jak najszybciej go wymienić. Do wyboru masz xiaomi.eu lub oryginalny chiński soft (ale w tym przypadku tylko język chiński lub angielski). Polecam zapoznać się z tematem poniżej. Ja korzystałem ze wskazówek tam zawartych i mimo, że wgrywałem xiaomi.eu po raz pierwszy, to poszło bez problemów.
 11. Jest jakiś problem, kwestia do rozwiązania z kartami SIM w Redmi Pro i Redmi Not 4, dlatego wydanie MIUI9 jest w przypadku tych modeli opóźnione. http://en.miui.com/thread-809250-1-1.html
 12. Wrażenia z zakupu jak najbardziej pozytywne. Zamówienie z płatnością z góry we wtorek wieczorem. W środę wieczorem dostałem fakturę na maila i sms od Pocztexu z numerem przesyłki. W czwartek kurier dostarczył telefon. Cena też bardzo konkurencja. Redmi Pro 3/64 - 999 zł brutto. Zakup na firmę, po odliczeniu VAT i wrzuceniu w koszty wyszło taniej niż bezpośrednio z Chin. Telefon z oficjalnym chińskim softem, odblokowanie bootloadera i zainstalowanie xiaomi.eu poszło bez problemu.
 13. Witam, czy jeśli zainstaluję xiaomi.eu w wersji stable to mogę następnie przejść na cotygodniową wersję developerską poprzez aktualizację z poziomu systemu ? I odwrotnie, czy jeśli najpierw zainstaluję wersję dev to następnie mogę poprzez aktualizację przejść na wersję stable ? Czy też robi się to w zupełnie inny sposób ?