Jump to content

Buashy

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Buashy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Buashy

  nc+go

  To raczej NC+GO ma to do siebie, że na jednym urządzeniu działa a na innym nie. Wcześniej miałem Galaxy Note i mi nie działało.
 2. Buashy

  nc+go

  Bzdura. Też mam software Xiaomi i u mnie NC+GO działa bez problemów.
 3. Czy komuś udało się stwierdzić działanie LTE Advanced na Mi Max ? Jeśli tak, to czym objawia się agregowanie pasm poza prędkością ? Pojawia się coś przy nazwie operatora oprócz standardowego 4G ?
 4. Od pewnego czasu próbuję zainstalować na moim Mi Max aplikację NC+GO. Używam MIUI 8.2 Global Stable. W telefonie Sklep Play w ogóle nie pokazuje takiej aplikacji, a po przejściu do sklepu Play w komputerze przez link: http://go.ncplus.pl/go/jak-to-dziala#pobierz pojawia się następujący komunikat: "Aplikacja jest niezgodna z twoim urządzeniem". Skontaktowałem się z obsługa techniczną NC+ a ci po prostu odpowiedzieli, że na tym urządzeniu nie da się korzystać z NC+GO i kropka. Na forum NC+ administratorka napisała mi: "urządzenie ma za niski poziom zabezpieczeń którego wymagają do nas kontentodawcy", a po zapytaniu o konkrety: "kontentodawcy od których nc+ pozyskuje prawa licencyjne umożliwiające rozpowszechnianie ich w Internecie, nakładają na nas obowiązek odpowiedniego ich chronienia. Urządzenie które posiadasz nie spełnia tych norm w związku z tym nie możemy na nie aplikacji. " Żadnych konkretów, co to za normy, których Mi Max nie spełnia. Czy komuś udało się może uruchomić NC+GO na Mi Max ? Czy te problemy, o których najwyraźniej nie ma pojęcia NC+, to kwestia telefonu, MIUI, czy jeszcze czegoś innego ?
 5. Buashy

  nc+go

  A ja w ogóle nie mogę zainstalować NC+Go na Xiaomi Mi Max. Mam MIUI 8.1 Global, Stable. W Sklepie Play w ogóle nie znajduje NC+Go, a jak wchodzę do sklepu przez www i próbuję zainstalować to wyskakuje mi komunikat "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją". Co robić ? Jak żyć ?
 6. Helium to nie tylko więcej ROM. To też 4xA72 zamiast 2x72. To nikogo nie zachęci do wyboru tej wersji ? EDIT: a koszt raptem 100 PLN za więcej pamięci i lepszy procesor
 7. Rozumiem, że to wynika z późniejszego pojawienia się w sprzedaży wersji helium, więc i on ma szansę być bardziej popularny, jak sprzeda się więcej egzemplarzy ?
 8. W jakim sensie ? Więcej osób używa tego telefonu ?
 9. Z czego to wynika, że dla Hydrogen custom romów jest tak dużo, a dla helium niewiele ?
×
×
 • Create New...