Jump to content

tymek

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tymek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Uszkodził mi się wyświetlacz, brak jakiejkolwiek jego aktywności - jest czarny nie reaguje na dotyk. Zamierzam odesłać telefon do naprawy z naładowaną baterią ale chciałbym go wyłączyć (aktywny budzik). Czy jesta jakaś możliwość zrobienia tego za pomocą przycisków, bez udziału ekranu.
 2. Witam Posiadam od niedawna zegarek Stratos 3 w wersji A1929 z polskiej dystrybucji z granym najnowszym oficjalnym ROM-em 4.2.0.7 i aplikacją Zepp w wersji 5.0.1. Mam problem z powiedomieniami z Messengera i WhatsAppa, które nahczęściej przychodzą z opóźnieniem nawet kiluminutowym. Testy powiadomień z aplikacji działają bez problemu, powiadomienia o smsach przychodzą natychmiast. Czy ktoś miał podobny problem i mógłby mi pomóc w jego rozwiązaniu
 3. Tak miałem globala ale już poszło dzięki za poomoc
 4. global dev 8.1.11 global dev 8.1.11
 5. Próbuję wgrać z powrotem do mojego Mi 6 global stable 9.0.2.0 przezXiaoMiTool i przy wgrywaniu stockowego recowery wywala mi błędy Błąd 1011: Wystapił błąd w trakcie instalacji sterowników na komputerze. Błąd 1038: Instalacja stock recovery nie powiodła się: niepoprawny rom, prosze wybierz inny. Co dalej robić pomóżcie
 6. Na en.miui oficjalnie romy pojawiają się z pewnym opóźnieniem przynajmniej w miejscu publikowania oficjalnych wydań, przez OTA również Dzięki a może jest też już dostępna wersja na fastboota ?
 7. Dzięki Sory za pytanie ale jestem nowy a na oficjalnym forum en.miui jest wersja 9.0.2.0 i OTA nie ma go dostępnego
 8. tymek

  nc+go

  Po aktualizacji 6.1.21. wszystko jest ok
 9. Po aktualizacji 6.1.7 za pomocą Nc+go nie można wyświetlać żadnego programu. Pojawia się błąd i aplikacja wyłącza się.
×
×
 • Create New...