Jump to content

Kislev

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kislev

 1. Cześć jeszcze raz ja Mam do Was prośbę abyście pomogli mi w podjęciu decyzji o zakupie tego telefonu. Dokładniej wersji Pro (ona mnie interesuje od samego początku). Wpierw nakreślę troszkę sytuację, ponieważ od kilku dni mam nie lada orzech do zgryzienia. Przede wszystkim do tej pory użytkowałem telefon Redmi 1S. Średni segment, natomiast słuchawka rewelacyjna jak za takie pieniądze. Pech chciał, że pod koniec stycznia, niestety, telefon uległ wypadkowi w pracy (pęknięta płyta główna). Zdarzenie to znacząco przyspieszyło moje plany związane z wymianą telefonu na nowy model. Już jakiś czas
 2. Ja mam pytanie odnośnie tego telefonu. Oglądałem ostatnio unboxa od ibuygou i gość w pewnym momencie powiedział, że Note posiada możliwość korzystania z kard micro-sd (zamiast jedenej karty sim). Czy może to ktoś potwierdzić? We wszystkich informacjach nie ma o tym wzmianki. Jeżeli już obsługuje to do jakiego rozmiaru karty maksymalnie?
 3. Witam jeszcze raz. Chciałem spróbować metody z tego poradnika http://en.miui.com/thread-54139-1-1.htmlaby postawić mój telefon. Mam pewien problem w tym miejscu. Otóż nie mam w Menedżerze Urządzeń portu Qualcomm HS-USB Diagnostics 9006. Podejrzewam, że nie zainstalowały mi się sterowniki od Qualcomma. Podobno wraz z instalacją MiFlasha są one instalowane (MiFlash zainstalowany) a jednak ich nie mam. Dlatego czy mógłby mi ktoś podrzucić link z możliwością pobrania tychże sterowników? Na necie jest dużo wyników z tym zapytaniem, ale raczej są one szemranej natury. Byłbym wdzięczny za pomoc.
 4. Wyjęcie i ponowne włożenie baterii sprawdzone i nie poskutkowało. Po podłączeniu telefonu do komputera brak reakcji jakiejkolwiek. Gdbyby był wykrywany, problemu by nie było po prostu zainstalowałbym na nowo system. Niestety telefon kompletnie nie reaguje. Znalazłem na forum miui (oficjalnym) poradnik dla zbrickowanych redmi, ale nie mam sterowników od qualcomma.
 5. Witam. Mam problem ze swoim telefonem, jak kolega, który założył temat. Zaktualizowałem soft do najnowszej wersji, parę dni chodził. Dzisiaj w pracy pro prostu się wyłączył, też myślałem, że padła bateria. Po powrocie do domu podpiąłem telefon i nic. Dioda pali się tylko na chwilę, na czerwono, gdy poruszam lekko wtykiem usb, a po chwili się wyłącza. Telefon grzeje mi się, jakby chodził na maksymalnych obrotach, ale nie mogę go uruchomić. Nawet fastboota. Jakieś sugestie? Bo widzę tutaj jeden zbieżny elemant, aktualizacja softu.
 6. Zainstalowałem MIUIPolska i widzę poprawę. Przynajmniej częściowo, już mi tak nie wywala wszystkiego na pulpit, jednak "ładowanie pulpitu" wciąż jest nagminne. Zastanawia mnie natomiast coś innego, otóż zainstalowałem sobie Antutu i przeprowadziłem test. Wyniki są takie jakich się spodziewałem, jednak w informacjach o procesorze jest podane, że rdzeń 3 i 4 są uśpione. Gdy robiłem podobny test na poprzednim telefonie (Pentagram Combo) wszystkie rdzenie pracowały i były testowane. Moje pytanie dotyczy właśnie uśpionych rdzeni. One są tak fabrycznie ustawione? Czy to tylko w moim modelu tak jest?
 7. Jest wiec może jakaś alternatywa dla MIUI? Wygląd systemu pal licho, zależałoby mi na wygodnym korzystaniu z telefonu oraz jego funkcji (powiadomienia diody led, klawisze skrótów itp). Wiadomo dzwonienie i sms-y na pierwszym miejscu, Korzystanie z internetu, ze wszystkich funkcji aparatu/kamery i w miarę możliwości na graniu (chociażby w dwie wyżej podane produkcje).
 8. Witam, od kilku dni jestem posiadaczem telefonu Redmi 1S. Generalnie jestem z niego zadowolony, telefon śmiga, jest dobrze wykonany itd. Pojawił się jednak problem z brakiem pamięci ram. Wcześniej byłem posiadaczem budżetowego Pentagrama Combo, telefon jaki był taki był, ale na wydajność nie mogłem wbrew pozorom narzekać. Wszystko śmigało jak należy, bardzo rzadko zdarzały mi się przycięcia, a i pograć sobie mogłem. Przesiadając się na RR1S spodziewałem się podobnej wydajności i dosyć mocno się przeliczyłem. Przy próbach odpalenia gier typu GT Racing 2 czy FIFA 15, najzwyczajniej w świeci
×
×
 • Create New...