Jump to content

Januszek_Okruszek

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Red Rice 1S

Januszek_Okruszek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. OD czyszczenia wszelkiej maści styków na obwodach elektrycznych zacząłem, ale przetarłem jeszcze raz. Nie zaszkodzę.
 2. Zaraz po padnięciu na początku wisiał na ładowarce przez kilka godzin i nic. Poza tym nie miga rytmicznie, tylko tak jakby przez większość czasu nic nie stykało. No i w końcu: z baterią w środku nie miga wcale.
 3. Na czerwono. Ale przez zdecydowaną większość czasu nie miga wcale.
 4. Odkąd sytuacja się sypnęła to próbowałem już różnych kombinacji ładowania i żadna nie działa. Klika kabli, kilka ładowarek (trochę się tego nazbierało przez lata). EDIT: Próbowałem jeszcze jednego podejścia do tego i w tej chwili jest tak jakbym miał jakieś problemy ze stykami/ciągłością obwodów. Jeśli włożę ładowarkę i nią poruszam, to momentami miga dioda ładowania (z baterią w środku się nie udało).
 5. Czołem, Jeżeli temat się już pojawił to przepraszam. Na szybko przejrzałem ostatnie wątki i nie trafiłem na nic co odpowiadałoby mojej sytuacji. W nocy z niedzieli na poniedziałek zaktualizowałem MIUI do najnowszej wersji dostępnej na MIUI Polska (47.0.0). Nic już więcej nie działałem z telefonem. Rano telefon obudził mnie do roboty jak zwykle, jednak od razu padła bateria. Pomyślałem, że musiałem zapomnieć go podłączyć, albo przypadkiem rozłączyłem w nocy, gdy sprawdzałem godzinę i że naładuję go w robocie. Kiedy później podłączyłem go do ładowarki na chwilę zapaliła się dioda ładowania, ale po jakimś czasie zgasła. Przy późniejszych próbach podłączenia tylko migała, tak jakby ładowanie zależało od położenia wtyki w gnieździe. W tym momencie pojawiły się u mnie 3 teorie: bateria, soft, gniazdo. Po przejrzeniu paru wątków, żeby wyeliminować soft i gniazdo postanowiłem użyć MiFlash i wrócić do podstawowej wersji systemu. Nie udało się z baterią, ale skoro fastboot powinien działać na kablu to spróbowałem tej metody i... wyłączyłem tym sposobem kompa. Od tego momentu już nic nie kombinowałem . Z mojej perspektywy wszystko wskazuje na jakieś zwarcie, jednak ciężko jest powiedzieć, czy to jakaś niedokładność wykonania płytek, czy fizyczne uszkodzenie gniazda (swoją drogą nie rozumiem czemu jest prostokątne, przez to nie trzyma sztywno wtyki). Czy ktokolwiek spotkał się z taką sytuacją? Czy mogę cokolwiek zrobić, czy teraz została tylko gwarancja (dodatkowy problem w tej kwestii jest taki, że kupiłem tel w Polsce i musiałbym od gościa wyciągnąć szczegóły zakupu)? TEMAT DO USUNIĘCIA! NIE TEN DZIAŁ.
 6. Czołem, Jeżeli temat się już pojawił to przepraszam. Na szybko przejrzałem ostatnie wątki i nie trafiłem na nic co odpowiadałoby mojej sytuacji. W nocy z niedzieli na poniedziałek zaktualizowałem MIUI do najnowszej wersji dostępnej na MIUI Polska (47.0.0). Nic już więcej nie działałem z telefonem. Rano telefon obudził mnie do roboty jak zwykle, jednak od razu padła bateria. Pomyślałem, że musiałem zapomnieć go podłączyć, albo przypadkiem rozłączyłem w nocy, gdy sprawdzałem godzinę i że naładuję go w robocie. Kiedy później podłączyłem go do ładowarki na chwilę zapaliła się dioda ładowania, ale po jakimś czasie zgasła. Przy późniejszych próbach podłączenia tylko migała, tak jakby ładowanie zależało od położenia wtyki w gnieździe. W tym momencie pojawiły się u mnie 3 teorie: bateria, soft, gniazdo. Po przejrzeniu paru wątków, żeby wyeliminować soft i gniazdo postanowiłem użyć MiFlash i wrócić do podstawowej wersji systemu. Nie udało się z baterią, ale skoro fastboot powinien działać na kablu to spróbowałem tej metody i... wyłączyłem tym sposobem kompa (zwarcie?). Od tego momentu już nic nie kombinowałem. . Z mojej perspektywy wszystko wskazuje na jakieś zwarcie, jednak ciężko jest powiedzieć, czy to jakaś niedokładność wykonania płytek, czy fizyczne uszkodzenie gniazda (swoją drogą nie rozumiem czemu jest prostokątne, przez to nie trzyma sztywno wtyki). Czy ktokolwiek spotkał się z taką sytuacją? Czy mogę cokolwiek zrobić, czy teraz została tylko gwarancja (dodatkowy problem w tej kwestii jest taki, że kupiłem tel w Polsce i musiałbym od gościa wyciągnąć szczegóły zakupu)?
×
×
 • Create New...