RedXII

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About RedXII

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze na miui 9 po aktualizacji miałem problem z kartą konta Inteligo, ile IKO je obsługuje. Na stronie banku z przeglądarki musiałem ją odpiąć od urządzenia i jeszcze raz dodać w IKO. Trochę inaczej to wyglądało niż u ciebie, bo kartę "niby" miałem aktywna. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 2. To od końca może. W telefonie ma dodane kontakty bez +48, a mimo to bez problemu wyświetla mi na stratosie, ale zachowawczo powiem że również od telefonu może to zależeć. Stratos + Mi6 nie ma problemu. Szybkiego odpowiadania nie ma na razie, jak sam zauważyłeś. Co do smsów powiem tak widać tylko ostatnią, jak ktoś pisze z whatsappa po drugiej wiadomości widzisz tylko 2 wiadomości od... żeby przeczytać je musisz wejść głębiej w zegarek. Jeżeli właśnie wiadomości cie najbardziej interesują to dolny przycisk jest "programowalny" o ile tak można to nazwać bo można mu nadać jedną z trzech funkcji szybkiego wybierania: aktywności fizycznej (szybkie wybranie np. bieg), pomiar tętna lub właśnie wiadomości. Z odczytu wiadomości na zegarku prawie nie korzystam, ot tylko zerkniecie kto pisał jak nie mam czasu sięgnąć po telefon. Częściej korzystam z odrzucania lub wyciszania połączenia przychodzącego z zegarka. A co do czytania wiadomości w samochodzie w czasie jazdy i nie ma tu znaczenia czy z telefonu czy z zegarka to szczerze potępiam.
 3. Nie robiłem sobie polskiej wersji stratosa, pracuję z angielską. Z whastsappa wyświetla polskie znaki, z smsami nie sprawdzałem ale wygląda na to że też nie powinno być w nich problemu. Inną kwestią jest czy czytanie z nadgarstka wiadomości jest wygodne...
 4. Na andku jest to głębiej ukryte: Profile -> settings -> notifications -> Odklikujemy push notification oraz w "app notification settings" wybierany aplikacje których powiadomienia mają być wysyłane na zegarek.
 5. Z pełnej specyfikacji ze strony: amazfitcentral - amazfit-pace-2-full-information Language: Simplified Chinese Nie ma innych języków. Nie ma wersji international? Kiedy może być?
 6. Wiem post pod postem. Info z wykopu. Ja krzaczków nie przeczytam więc linkuje do kogoś kto to zrobił. https://www.wykop.pl/wpis/28608491/# Ceny 150 i 225 USD.
 7. O widzisz. Nie zauważyłem
 8. Potwierdzam 12 grudnia znalazłem tą datę tu:https://www.igeekphone.com/huami-amazfit-smartwatch-2-will-add-swimming-mode/ i na amazefitcentral: http://amazfitcentral.com/2017/12/07/amazfit-pace-2-known/ i preorder z krzaczkami. https://detail.tmall.com/item.htm?spm=a312a.7700824.w5001-15205619869.8.4bfebd95Go8wLL&id=558169098209&skuId=3631738614839&scene=taobao_shop Cena z kosmosu ¥ 20171212.00!!! Przecinek? Jeżeli tak to może 638zł u nich. A na gizchina blokuje moderacja posty w odpowiedziach.
 9. Dlaczego słuchawki BT Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds nie są edytowalne w ustawieniach telefonu? Będą kiedykolwiek? Mam możliwość odbierania połączeń z pilota, zwiększania i zmniejszania głośności i tyle. Co do głośności ok - sprzętowa dla całego urządzenia, ale chociaż kliknięcie z pilota przydało by mi się edytować np. na następną piosenkę. Poboczne, niezwiązane z samym telefonem - da się jakoś zmienić w słuchawkach język na bardziej zrozumiały (choćby angielski)? (te kila informacji głosowych już w miarę rozpoznaję, ale przyjemniej było by słyszeć je w innym języku)
 10. Dotarł do mnie. Konstrukcja sprawia wrażenie solidnej. Nie mam może porównania z innymi modelami xiaomi, ale jest to jeden z najbardziej solidnych telefonów jakie miałem w rękach. Wrażenie może wynikać z wagi telefonu. Wszystko ładnie spasowane. Czarne szkło łatwo się palcuje. Zamówiłem z ochroną na ekran. Teraz jedna jest na ibuygou i tu jest problem, plastyk pęt nie przyległ mi przy zaokrągleniach ekranu. Widać to tylko przy wyłączonym ekranie, ale są szczeliny i będą łapać zabrudzenia. Poczekam aż pojawi się wyprofilowane szkoło hartowane i wtedy wymienię. Kwestia aparatu nie testowałem go jeszcze zbyt mocno, ale taką samą opinię mam jak przewijała się na forum wielokrotnie tzn. w dobrym oświetleniu zdjęcie wychodzą dobre (jak na telefon) AF trafia, ostrości też nic do zarzucenia nie mam, kolory prawidłowe oddaje. Efekt bokeh fajny bajer do portretów. Ale tylko bajer. Mógłbym się bez niego obyć. Co do użytkowania nic nie powiem, bo zamówiłem z china dev i nie udało mi się gapps zainstalować tak by zsynchronizować się z kontem google. Za dwa dni dopiero odblokuje botliader. Tak że zobaczy się później.
 11. Ja to wiem i dla tego się pytałem. Nie wiedziałem że bez bólu xiaomi przyjmie .apk z gappsem i że repozytoria są też chińskim sklepie. Ale dzięki za pomoc, a w szczególności za info o tej notce do sprzedawcy. Wydawało mi się, że ludzie pisali, że iBuygou pyta się zanim wyślę tel jaki soft sobie ktoś życzy.
 12. Z tego co czytam, to lepiej żeby wysłali z romem china. Ze względu na to że nie było grzebane przy botloaderze. China jest bez gapps. Jak zainstalować sklep google jak przez 72h puki nie odblokuje botloadera i nie zaflashuje twrp to nie mogę zainstalować gapps.zip?
 13. Jak widzę apka taka sama jak w większości tel z androidem, czyli skleja panoramę w jednym poziomie. Zdjęcie, obok zdjęcia w osi X. Czyli jak zastosujesz obiektyw z dwa razy większą ogniskową (zoom 2x) to zrobisz tylko połowę kadru. Z zdjęć z tej apki wybierz odbicie, czy drzewa. Tak stosuję się teleobiektywy, ale np z głowicą wyposażoną w silnik krokowy o zadanym skoku (np. http://www.vr24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=192&Itemid=159&lang=pl), itd. itd. Telefon jest narzędziem uniwersalnym i nie zastąpi narzędzia profesjonalnego stworzonego do konkretnego celu....