jan1994

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About jan1994

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie problemy jak moje wynikają z niedopracowania apki Android Pay. Ja tę aplikację odinstalowałem - poczekam aż to wszystko poprawnie zacznie działać.
 2. Działające rozwiązanie dla większości xiaomi: trzeba wejść w Ustawienia -> dodatkowe ustawienia -> Prywatność -> Agenty zaufania -> wyłączyć Smart Lock (Google) Ale ja mam inny problem - w aplikacji Allegro w płatnościach nie pojawia mi się płatność Android Pay. Ktoś, coś ?
 3. Dlaczego ? Nie korzystasz z konta xiaomi i nie masz zrobionej kopii systemu ? Jak masz zrobioną kopię systemu w chmurze to po resecie w ciągu 10 minut przywrócisz ustawienia początkowe.
 4. Sprawdź w Google Play czy masz certyfikację urządzenia.
 5. @fortel napisz jakie masz zainstalowane miui
 6. Mam dwa telefony Mi5 i oba są na androidzie 7 - jeden dev drugi stable. Oba fixa łapią po kilku, kilkunastu minutach. Jak miały androida 6 fixa łapały natychmiast. Może następne aktualizacje rozwiążą ten problem. @seb android pay na stable musi działać - musisz mieć zablokowany bootloader i nie możesz mieć roota. Włączone NFC i "układ zabezpieczający" ustawiony na HCE Wallet.
 7. Android Pay - instalujesz apkę Android Pay, podpinasz kartę, którą masz w portfelu. NFC - instalujesz apkę banku w którym posiadasz konto, odbierasz kartę wirtualną wydaną przez bank. Tak to wygląda - jeśli nie mam racji to mnie poprawcie. Dopowiem, że obecnie Android Pay obsługują trzy banki : BZWBK, Alior, T-mobile.
 8. Nie mylcie płatności Android Pay z płatnością NFC (kartą wirtualną telefonem).
 9. @Segor nie jest przypadkiem tak, że jeśli chcesz płacić telefonem musisz mieć kartę wirtualną (przynajmniej tak jest w Millenium).
 10. Ja bym nie zmieniał - wszystko chodzi jak trzeba no i w tym sofcie jeszcze nie zablokowany EDL.
 11. Należy dodać, że android pay na obecną chwilę obsługuje trzy banki: Alior, T-mobile i BZWBK.
 12. Zapoznaj się z tym tematem: Jeśli będą jakieś niejasności - pytaj
 13. W takim razie należy skorzystać z tego sposobu: https://www.youtube.com/watch?v=ED96PJ-qYMM