Jump to content

isia2005

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by isia2005

 1. Witam, 

  z całym szacunkiem przeglądałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.  Czy tak ciężko napisać odpowiedź pod moim postem i dodać link gdzie mogę znaleźć takie informacje? Myślałam, że po to jest forum aby pomagać a nie od razu spam i punkty karne.

  1. Show previous comments  2 more
  2. mrosi

   mrosi

   OK. Sprawdziłem dokładnie. Przyznaję, nie ma podobnego problemu w dziale Mi 9T Pro. Wątek przywrócony. Zmień tylko temat na taki, aby spełniał wymogi Regulaminu:

   miuipolska.pl/forum/topic/50612-zasięg/?tab=comments#comment-564833

   Ostrzeżenie też zdjęte.

  3. isia2005

   isia2005

   Czy taki temat wystarczy?

  4. mrosi
 2. Witam, zakupiłam Mi 9 t Pro 6/128 działał bez zarzutu jakieś 2 tygodnie od zakupu. Tzn. zasięg na full gdzie bym nie była i pewnego dnia zero zasięgu na obu kartach. Po zresetowaniu powracał na 30 s. Wymieniłam karty na nowe ale bez skutku. Oddałam do serwisu autoryzowanego ale nie znaleźli przyczyny. Napisali, że mam dobrze docisnąć klapkę od kart sim ponieważ ma uszczelkę i źle domknięta może powodować problem. Działał zasięg 1 dzień. Doszłam do wniosku, iż problemem może być wtyczka do szybkiego ładowania ponieważ na jej końcówce jest magnes a wtyk znajduje się blisko wejścia kart. Wyciągałam wtyczkę i zasięg był do momentu przyjścia do pracy i położeniu telefonu na biurku obok terminala do płatności kartą. Zrestartowałam telefon 1 raz pokazał się zasięg ale nie było możliwości wykonywania połączeń i odbierania. Po 2 restarcie wróciło do normy. Teraz jestem w domu i zasięg mam normalnie. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacja? Czy to możliwe aby wtyczka od szybkiego ładowania i terminal powodowały taki cyrk? Pomóżcie bo nie mam pojęcia co robić. Czy to normalne, reklamować czy co? Pomocy!!! Serwis zadziałał wymienili płyte główną.
 3. Witam, czy ktoś mi pomoże otóż zgoda na odblokowanie jest ale problem przy samym odblokowaniu wyskakuje "Rachunek bieżący jest różna od informacji o koncie na urządzeniu" o co kaman?
 4. Ok. Udało się, czekam na sms z pozwoleniem na odblokowanie. I teraz buszujemy po forum:) Dzięki wszystkim za pomoc, temat uważam za zamknięty.
 5. Jestem zarejestrowana i mam 100 punktów. Chodzi mi p to, że przy odblokowywaniu po wypełnieniu pól na dole jest obrazek z kodem i przy wpisywaniu mi go nie przyjmuje
 6. No zarejestrowana, ale problem z wpisywaniem z kodu z obrazka. Jakaś rada?
 7. Witam, jak w temacie. Na stronie http://www.miui.com/unlock/index_en.html nie przyjmuje mojego imienia i nazwiska, może ktoś pomóc o co chodzi. Nie mam w imieniu ani nazwisku liter typuó,ą,ż,ź,ć itp. Pomocy
×
×
 • Create New...