Jump to content

piotrekk10

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About piotrekk10

 • Rank
  Użytkownik
 1. mam RN4 kupiony tydzień temu na GB i niestety też nie mam HD Voice - brakuje przełącznika i sama jakość rozmowy jest niska (mam porównanie). Posiadam wersję 8.2.10.0 global Trochę pogrzebałem na yt i zobaczyłem, że po zmianie regionu ta opcja się pojawia - zmieniłem sobie na Indie (XD) i pojawiło się VoLTE
 2. Wbudowana aplikacja, mam włączone dokumenty. Btw chciałem zformatować kartę - nie jest to możliwe sprawdziłem też ją jakimś programem do diagnostyki - wywaliło pierdylion błędów, ale mimo tych wszystkich zabiegów z karty da się normalnie odczytać pliki w telefonie i na komputerze (jest jednak kilka plików, które po otwarciu crashują mi explorer.exe) Podsumowując, nie jest to CHYBA kwestia telefonu, a samej karty :/ @Deggial bardzo dziękuję Ci za pomoc!
 3. No to jestem ewenementem? Z pierwszym problemem chwilowo sobie poradziłem (wyłączyłem optymalizację MIUI). Jeśli chodzi o kopiowanie - nie mam żadnych błędów. Wybieram plik do skopiowania, wrzucam na kartę, pokazuje się pasek postępu, ładuje się do 100%, znika, a pliku dalej nie ma.
 4. 1. Dlaczego po restarcie telefonu niektóre ustawienia się resetują? Za każdym razem muszę od nowa włączać aplikację "dokumenty", ustawienia dymków chatu w messengerze itp. 2. Nie mogę przekopiować żadnych plików z pam. wewn. do karty pamięci... to jest jakaś paranoja. Tak samo jest przy podłączeniu telefonu do komputera.....
 5. Ciąg dalszy moich peryferii z telefonem. Drugi raz zdarzyła mi się sytuacja, że mój telefon nie reagował na nic - ani na, przyciski, ani na podpięcie pod pc. Dopiero po jakimś czasie postanowił się włączyć. Wpisalem PRAWIDŁOWY wzór odblokowania i d*pa. Parę prób i to samo. Pierwsza czasowa blokada. Po niej się udało. Ktoś wie co może za tym stać?
 6. @stan48 miui 8 global 6.12.22 global, nic z nim nie robiłem jeszcze
 7. Od dwóch dni mój xiaomi 3s pro bez powodu przestaje wykrywać sieć 4g. Muszę wtedy zmieniać preferowaną sieć z 3g i znowu na 4g. Czy da się temu jakoś zapobiec?
 8. Cześć, od paru dni mam dziwny problem z paskiem powiadomień. Nie wiem dlaczego, ale jest jakiś przyciemniony . Restart nic nie zmienia. Co może być przyczyną?
 9. Witam! Jestem posiadaczem 3s pro od dwóch miesięcy. Jestem z niego bardzo zadowolony, ale jest parę rzeczy, które trochę mi przeszkadzają i chciałbym się z nimi uporać: 1. GPS - włączam go głównie, gdy jeżdżę samochodem do aplikacji typu yanosik, google maps etc. Po skończonej jeździe wyłączam i niestety tu pojawia się problem. Po paru godzinach pomimo tego, że GPS (wysoka dokładność) został wyłączony, aplikacja, która była wcześniej używana domaga się ponownie włączenia GPS'a i jego ikonka znów widnieje na górnym pasku mimo, że jest on teoretycznie wyłączony. Aby pozbyć się komunika
 10. Chyba pokuszę się o zmianę roma. Mógłbyś mi wysłać tutaj albo na pw różnice między oryginalnym romem a xiaomi.eu? Sa jakieś błędy?
 11. Cześć, 2 dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem xiaomi 3s prime. Postanowiłem nie ingerować w system - ostatnio taka zabawa skończyła się zacegleniem jiayu g4s [*]. Niestety dzisiaj przydarzyło sie coś dziwnego. Mój telefon kompletnie bez powodu zgasł (?) nie działały żadne przyciski, podłączenie pod komputer niczym nie skutkowało. Po 10m postanowiłem wejść do recovery poprzez wciśnięcie vol+ i przycisku power. Po chwili pokazało mi się chińskie menu. Wcisnąłem jakiś niebieski przycisk (pod nim znajdowały się 4 linijki tekstu, a obok nich słowo "fail") i telefon się zresetował,
×
×
 • Create New...