luke12

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About luke12

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm a dokładniej jak to zrobić? Tak się zastanawiam czy jest taka możliwość skoro ma czytnik lini papilarnych..
 2. Pisze z g3 a kobieta ma mi a1 sam chcę go zakupić i tak się zastanawiam nad tą funkcją kombinuję i nie mogę tego za diabła znaleźć..
 3. Witam. Czy można blokować zdjęcia czytnikiem lini papilarnych? Czy jest do tego jakaś aplikacja? Pozdrawiam
 4. Cześć wszystkim Mam problem dziś przyszedł 4x jako prezent dla kobiety. Region w systemie automatycznie wyskakuje ze to chiny innego nie ma(dziwne chińskie aplikacje mimo Global). A i nie mogę wejść w galerie zdjęć. Przy wejściu automatycznie wraca do pulpitu głównego. Pomocy bo jak to z kobietami życia nie będę miał
 5. Mam tak samo a dopiero co kupiony a jak zainstalować MIUI Polska? Jestem kompletnym laikiem więc proszę o pomoc.
 6. luke12

  Mi Band 2

  Telefon Lg G3 android 6.0 a mi band 2 zakupiony na aze.com.pl dostałem jako prezent i póki co się nie sprawdza A MI FIT 2.2.6 opaska jak by się połączyła na chwile bo godzine wyświetla ale 5h do tyłu o mierzeniu pulsu nie ma mowy..
 7. luke12

  Mi Band 2

  Cześć WSZYSTKIM!! Potrzebuje POMOCY zakupiłem ostatnio MI BAND 2 i nie chce mi się połączyć(niby MI FIT widzi opaskę V2) z moim telefonem LG G3 android 6.0 opaska wyświetla godzinę ale o 4 godziny wstecz mierzy kroki a o tętna już nie.. pomocy wiecie jak to urządzenie w ogóle połączyć? Czy zresetować? Próbowałem ściągać różne wersje MI FIT ale to nic nie daje nie chce się połączyć z innymi telefonami również. Próbowałem innych programów takich jak endomodo i tam tez tętna nie mierzy. Może "pestka" jest nie sprawna?
 8. Cześć WSZYSTKIM!! Potrzebuje POMOCY zakupiłem ostatnio MI BAND 2 i nie chce mi się połączyć(niby MI FIT widzi opaskę V2) z moim telefonem LG G3 android 6.0 opaska wyświetla godzinę ale o 4 godziny wstecz mierzy kroki a o tętna już nie.. pomocy wiecie jak to urządzenie w ogóle połączyć? Czy zresetować? Próbowałem ściągać różne wersje MI FIT ale to nic nie daje nie chce się połączyć z innymi telefonami również. Próbowałem innych programów takich jak endomodo i tam tez tętna nie mierzy. Może "pestka" jest nie sprawna?