Jump to content

zombieman

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zombieman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Na Redmi note 5 Pro po ostatniej aktualizacji zauważyłem że mimo ustawienia transmisji danych na tylko LTE samoczynnie wraca na 3G. Pod *#*#4636#*#* również ustawione tylko na LTE. Ustawiłem od nowa APN jednak bez skutku. Czy jest coś jeszcze co mogę spróbować czy jednak coś z aktualizacją?
 2. Niby serwis wymienił ten Układ ale różnicy w działaniu brak Nie wiem już kompletnie co jest z tym telefonem... Zjada baterię jakby to żelki były, w deep sleep wchodzi a mimo to przez noc lubi pobrać trochę energii. Chyba trzeba pomyśleć o nowym telefonie. Znalazłem ten temat, problem podobny ale również żadnego rozwiązania klik
 3. Witam. Od jakiegoś czasu bateria w moim RN3P strasznie szybko spada się rozładowuje. Średnio osiągam ok 4 sot przy małym użytkowaniu (przeglądanie internetu, jakiś film). Czasami bateria spada po kilka procent ot tak sobie. Próbowałem zmiany romu (lineageOS, viperOS), kernel (elemtalX). Wymiana baterii również nie rozwiązała problemu. W internecie znalazłem informację że powodem może być uszkodzony układ zarządzania zasilaniem (PM8952). Czy ktoś z Was miał podobny problem?
 4. Posiadam RN3P bez lte800, jestem w Mobile Vikings i mieszkam na wsi. Nie mam większych problemów z zasięgiem. Oczywiście czasami zdarzają się "czarne dziury" gdzie w ogóle nie ma zasięgu ale mi to nie przeszkadza.
 5. Zrobiłem jak DJYano i wszystko pięknie ładnie śmiga!
 6. Ja również miałem recovery po chińsku Pomógł ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=Q2g-ZRqVhTc Wszystko wyglądało tak samo tylko zamiast angielskiego miałem krzaczki. Wybierasz select langiage i angielski
×
×
 • Create New...